Geçmişte GSCimbom - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Geçmişte GSCimbom

Cevap: Geçmişte GSCIMBOM !

Lincoln'de benim de payım var. İlk Gsstore'da görüp sizinle paylaşan bendim.

Duygulandım yahu süperdi eskiden.

Oğuz Serdar'ın bir lafı vardı unuttum.Lincoln'ün neyini alamazdık biz.

Bi bunu biliyorum Sn. Murat Durgun ...

Özelden mesaj atmıştım, Murat abi ciddi misin diye :)

Ancak sen haber verdikten sonra, 1 hafta daha nöbet beklemiştik ... :D

Lincoln'ü getiren adam benim ulan,inanmayan girsin baksın :D :D

Lincoln gelmeden önce kraldı ona göre, geldikten sonra çapulcuya çıktı adı :)

Oğuz SerdaR oley ! :D

Lincoln'de benim de payım var. İlk Gsstore'da görüp sizinle paylaşan bendim.

Duygulandım yahu süperdi eskiden.

Oğuz Serdar'ın bir lafı vardı unuttum.Lincoln'ün neyini alamazdık biz.

Geceleri uyumadığımı bilirim sabahlara kadar ...

Yeni Hagi'miz geliyor ! ...

Vay be :D

Ah bi de Ogüz Serdar !... :)

Aramıza yeni katılan arkadaşlar vardır belki. Oliveira transferi en yakın anımızdı. Onun milyon katıydı Lincoln konusu. Mesajlar yazdıktan 30 saniye sonra gidiyordu saat gece 3.00 civarı :D

Lincoln'ün ilk imzaladığı forma zaten Murat'ın forması :D

Ah bir de Kone olayı vardı.İsmi geçtikçe içim cız eder.

Lincoln'den daha da emindim ondan ama son anda karısı ibişlik çıkarınca Sevilla'ya gitti aslan parçası. :D

Lincoln başlığı harika :D Oğuz Serdar ayrı bir bomba zaten :D

Lion Girl'S başlığını tekrar görmek isteriz ayrıca :)

Ulan Oğuz Serdar, forumun ağzına ettiğin o günler hala dün gibi aklımda. Ama bizi yıkamadın ve yıkamayacaksında !

Vay be kaç sene oldu. 16. şampiyonlukta üye olmuştum foruma daha yeni açılmıştı o zamanlar. Şampiyonlar ligi maç başlıkları, yanlış hatırlamıyorsam grubumuzdaki diğer takım taraftarlarının da yazdığı ingilizce başlıklar. Anfield'da ki Liverpool maçı başlığında benim Cihan Haspolatlıya sövmem, GS'yi küçük harfle yazdığım için ceza almam, Özhan Canaydını savunanlarla tartışmam. Olaylı fener maçında yeniaçıkta izlediğim sulu derbi. Ertesinde forumda yine savunanlar ve karşı çıkanların tartışmaları. Ondan sonraki sene Lincoln başlığı. Geçen yaz yine Lincoln başlığında, Lincolncüler ve anti-Lincolncülerin sabahlara kadar süren tartışmaları, Oğuz Serdar, Sonra sitenin el değiştirmesi geçici bir kapanma sonra tekrar açılma. Biranda bu kadarı aklıma geldi.:)

Gerets Galatasaray'a geldiğinde üye olmuştum sanırım kimdir bu arkadaş diye araştırma yaparken rastgele buldumuştum

yanlış hatırlamıyorsam.Hatta basın toplantısında bir puro yakmıştı Star televizyonu terbiyesiz Belçika'lı diye yayın yapmıştı

hey gidi günler...

Aramıza yeni katılan arkadaşlar vardır belki. Oliveira transferi en yakın anımızdı. Onun milyon katıydı Lincoln konusu. Mesajlar yazdıktan 30 saniye sonra gidiyordu saat gece 3.00 civarı :D

Lincoln'ün ilk imzaladığı forma zaten Murat'ın forması :D

Çok iyi hatırlıyorum.Birde Crespo geliyordu.Oliveira'nın gelmemesine çok üzülmüştüm.:(

Üst Alt