Geçmişte Yapılmış 25 İdam Şekli (+18) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Geçmişte Yapılmış 25 İdam Şekli (+18)

1

110.jpg

2

16.gif

3

221.jpg

4

6.gif

5

31.jpg

6

42.jpg

7

252.jpg

8

202.jpg

9

52.jpg

10

211.jpg

11

72.jpg

12

8.gif

13

231.jpg

14

193.jpg

15

183.jpg

16

91.jpg

17

152.jpg

18

102.jpg

19

27.jpg

20

121.jpg

21

111.jpg

22

142.jpg

23

132.jpg

24

242.jpg

25

172.jpg

açmış olduğum konular yabancı sitelerden alıntıdır.

Cevap: Geçmişte Yapılmış 25 İdam Şekli (+15)

Kurşuna dizilme ve ilaç enjeksiyonu en mantıklıları, diğerleri bildiğin manyaklık.

Cevap: Geçmişte Yapılmış 25 İdam Şekli (+18)

---

Ben Nat Geo da izlemiştim bunun programını...

Ayrıca bir Türk Tvsindede bu tür birşeyler vardı.

Şunu öğrenmiştim...

Sanılanın aksine yanarak ölüm en az acı veren ölümlerden biriymiş...

Çünki kısa süre sonra ısıdan dolayı sinirler çalışmıyor ve acı hissedilmiyormuş...

Çok manyak yaratıklarız biz.

Bu arada bunların hepsini bildiğimi farkettim.Buda benim manyaklığım sanırım

ben bununla ilgili kitap okumustum ,Araplar mesela dazlak kafaya deve iskembesi geciriyor gunesin altinda kafana yapisiyor o sonra saclarin beynine dogru uzamaya basliyor ve feci bas agrisiyla olum ; daha neler var neler keske en vahsi hayvanin eline dussem de insanoglunun insafina kalmasam dersiniz.

ben bununla ilgili kitap okumustum ,Araplar mesela dazlak kafaya deve iskembesi geciriyor gunesin altinda kafana yapisiyor o sonra saclarin beynine dogru uzamaya basliyor ve feci bas agrisiyla olum ; daha neler var neler keske en vahsi hayvanin eline dussem de insanoglunun insafina kalmasam dersiniz.

O dediğin şey zamanında yanılmıyorsam Kırımdaki müslümanlara yapılan soykırımda çok fazla kullanılan yöntem.Çin kökenli birşey bu.İlk yapıldığı işkembe de domuz işkembesiymiş en etkili oymuş :asd:

Mankurt deniyordu o cezaya çarptırılanlara yanlış hatırlamıyorsam . Yanlız efsane olabilir o .

---

Ben Nat Geo da izlemiştim bunun programını...

Ayrıca bir Türk Tvsindede bu tür birşeyler vardı.

Şunu öğrenmiştim...

Sanılanın aksine yanarak ölüm en az acı veren ölümlerden biriymiş...

Çünki kısa süre sonra ısıdan dolayı sinirler çalışmıyor ve acı hissedilmiyormuş...

Zaten ateş insanı öldürmez. Derin yanar erir ama ölmezsin. Şu derece yanıkla kurtuldu falan diye haberler olur feci biçimde.

Yanarken öldüren dumandır.

İnsanlıktan çıkmak değiminin burada tarih olması lazım aslında.

İnsanlıktan çıkmak olmaz hayvanlıktan insanlığa geçiş olur ancak...

Birde kesilen kafanın kızgın yağa konulma şekli vardı sanırım birkaç saniye beyin çalışıyor ve kendi kafasız vücudunu görüyordu ya da öyle bir şeydi manyaklıkta sınır yok valla.

Üst Alt