"Geleceğin Galatasaray'ı" Projesi Hayata Sokuluyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Geleceğin Galatasaray'ı" Projesi Hayata Sokuluyor!

kbnDy9.png

Taraftarları "müşteri" olarak görmeyen, Galatasaray'ın geleceğine giden yolda en büyük gücü olduğuna inanan Ali Güvenç Kiraz & Yasin Çakmak gibi genç Galatasaray üyeleri, tüketen değil; üreten bir sistemin varlığı için "Geleceğin Galatasaray'ı" projesini yarın hayata sokuluyor... Bu projeyle ilk defa Galatasaray üyeleri ile Galatasaray taraftarı Galatasaray'ın sorunlarına ve bu sorunların çözümüne dair ortak bir proje üretmiş olacak.

Yarın saat 10.00'da
İstanbul'da bir otelde düzenlenecek lansmanla basına tanıtılacak olan "Geleceğin Galatasaray'ı" projesi ile birlikte ilk kez Galatasaray üyeleri eleştiri yapmakla kalmayacak; sorunlara çözüm önerilerini de sunacak.

FCN Blog

Elini taşın altına koyup yeni birşeyler üretmeye çalışan insanları Aysalcı vb sıfatlarla değil yaptıkları işlerle eleştirelim. Hele bir görelim nedir bu proje. Heyecanla bekliyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yillardir bekledigimiz hareketler bunlar. Genc Galatasaraylilarin birlik olup öne cikmasi. Insallah güzel ve ses getiren bir proje olur. Projeyi hayata sokan Ali Kiraz ve Yasin Cakmak Ünal Aysal'a yakinliklari ile biliniyor.

Ünal baskanimin bu projeyi desteklemesini umuyorum, zaten onun fikirlerine danismislardir süphesiz.

Dedigim gibi insallah ses getiren ve öne cikan bir proje olur. Basarilar diliyorum bu iki genc Galatasarayli kongre üyelerimize. Biraz örnek alsan diyorum Sinan Bilgin

Yillardir bekledigimiz hareketler bunlar. Genc Galatasaraylilarin birlik olup öne cikmasi. Insallah güzel ve ses getiren bir proje olur. Projeyi hayata sokan Ali Kiraz ve Yasin Cakmak Ünal Aysal'a yakinliklari ile biliniyor.

Ünal baskanimin bu projeyi desteklemesini umuyorum, zaten onun fikirlerine danismislardir süphesiz.

Dedigim gibi insallah ses getiren ve öne cikan bir proje olur. Basarilar diliyorum bu iki genc Galatasarayli kongre üyelerimize. Biraz örnek alsan diyorum @Sinan Bilgin

Can hala anlamadığımız bir nokta var.Galatasaray Spor Kulübü bunlar için liselilerin toplandığı bir lokal gibi bir şey.Galatasaray şampiyon olmuş kupa almış bizim kadar takmıyor bu adamlar.

Cogunluk malesef öyle gibi. Iste tek tük cikiyor aralarindan.

Zaten böyle olduğu yönetimlerden bile belli değil mi.Futbolla başarıyla kulüple ilgilenen Ali Dürüst-Abdürrahim Albayrak gibi yöneticiler görev aldığında habire başarılı oluyoruz.Bunların yerine sadece liseli olduğu için getirilen sporun s si ile alakasız kişilerle ilk 5'e bile giremiyoruz.Şu yukarda yazdığım 2 yönetici ara sıra gelip görev almasa neredeyse hiç şampiyonluğu olmazdı bu kulübün son 16-17 yılda.

Dedigim gibi insallah ses getiren ve öne cikan bir proje olur. Basarilar diliyorum bu iki genc Galatasarayli kongre üyelerimize. Biraz örnek alsan diyorum @Sinan Bilgin

sinan bey hasbelkader bruncha giderse o otele belki o da dahil olabilir Galatasarayla ilgili bir fonksiyona. obur turlu zor

Üst Alt