Gelecek Senelerden Umudu Olan Var mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gelecek Senelerden Umudu Olan Var mı?

Gelecek sezon için Sabri,Semih,Hakan,Carole,Cavanda,Cenk,Selçuk,NigelDeJong,Koray,Eray,Eren gibi adamlardan kurtulup Galatasaray adına yakışacak hoş topçularla yola devam edeceğimize inanan var mı ?
Şahsen ben bu takımın minimum 5 sene toparlanamayacağını gelecek sezonda da takımda devam edecek Selçuk,Nigel,Tolga,Eren,Yasin gibi adamlarla yeni gelen topçularında leş olacağını borcun artacağını, krizin en dibini göreceğimizi düşünüyorum.

Gelecek sezoın için Bruma'nın gideceğini düşünüyorum ve şundan daha büyük bir beklentim yok

---------------------Muslera-------------------
Cavanda------Serdar---------XXX------Carole
-------------------Selçuk---XXX---------------
Garry-----------------Sneijder-----------Yasin
-------------------------XXX-------------------

Eldeki kadro leş mi ? LEŞ
Yönetim çapsız mı ? ÇAPSIZ
Tudor yeterli mi ? bence YETERSİZ
Para var mı ? YOK
Bu yıl ligi 5. bitiricez Allahın izniyle seneyede aynı böyle olacak ...

Bu yönetimle basari imkansiz, önce yönetim degisecek sonra kadro. Tekrar basari yakalmak istiyorsak en az 2 veya 3 Sezon bekleriz. Ancak zamaninda Aysal nasil flas transferler yapti ilk geldigi sene ve bunun sayesinde ligi sok ettik, ayni böyle bir yapi tekrar gerekli.

2 sene önce daha bjk şampiyon bile olmamışken biz de 3 kupa ile sezonu bitirmişken, biz geleceğin bjk si olucaz, bjk de geleceğin Galatasaray'ı olacak demiştim. Üzerinden 2 sezon geçti, şimdiden söylediklerimi doğrulayan bir süreç geçirdik. Eğer mevcut yönetimler mevcut zihniyetleri ile başlarda kalır ve devam ederlerse 96-00 sürecimize benzer bir durum ortaya çıkması içten bile değil. Bu döngüyü kırması gereken biziz fakat sadece başkanlar veya yönetim bazında değil, taraftar bazında da iyiden iyiye seviyemiz düşmüş durumda. Detaylarına girmek istemiyorum, yazsam yazılacak çok şey var. Şu forum bile esasında Galatasaray'ın geçirdiği dönüşümün aynası bir nevi. 3-4 sene önceki kalite ile şu an ki kaliteyi kıyaslarsak farkı bariz görürüz.

Tek bildiğim şey şu, bizim için deniz bitti kara göründü. Bir mucize olup da doğru düzgün zihniyetli yönetim ve taraftarın tekrar bir araya gelmesi için dua etmekten başka çare kalmadı bana göre.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Umutluyum çünkü Galatasaray bu ama gerçekçi olmak gerekirse dursun başkan olduğu sürece böyle devam eder malesef

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2011-2014 arasındaki döneme tekrar dönmemiz 2019-2020 sezonunu bulur tabi adam gibi bir başkan ve iyi bir teknik direktör ile.

Üst Alt