Gelecek Sezon Eurocup'tayız - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gelecek Sezon Eurocup'tayız

Cevap: Gelecek Sezon Eurocup'tayız!

Yahu boşver Murat Tümer'i. Yönetim görüşmeye gitmemiş, mektupla katılım talebi iletmiş. Önemli olan bu bence.

Bu adam sportif direktörü değil mi şubenin? Görüşmeye benim gidecek halim yok ya Atakan? Yönetim basketbol şubesini kaderine terk etmiş durumda, olay bu.

Bu adam sportif direktörü değil mi şubenin? Görüşmeye benim gidecek halim yok ya Atakan? Yönetim basketbol şubesini kaderine terk etmiş durumda, olay bu.

Gerekirse Başkan gidecek, olmadı Ali Bey gidecek olmadı Adnan Bey gidecek. Adını bile duymadığımız takımlar nasıl eleme oynayacak sence Yiğit ? Bu şekilde işte. Belki koskoca kulüp başkanı yalvar yakar lisans aldı. Bizimkiler mektup yazmış :eek:

Murat Tümer de gönderilmeli bu arada. F8 skandalı yüzünden kılım zaten kendisine.

tamamen beceriksiz yöneticiler yüzünden bu hale geldik...bu sene ueroligde yokuz diye bütçede kısılır...al sana yeniden yapılanma...aysala yavaş yavaş kıl olmaya başladım...hadi hayırlısı...:mad:

Gerekirse Başkan gidecek, olmadı Ali Bey gidecek olmadı Adnan Bey gidecek. Adını bile duymadığımız takımlar nasıl eleme oynayacak sence Yiğit ? Bu şekilde işte. Belki koskoca kulüp başkanı yalvar yakar lisans aldı. Bizimkiler mektup yazmış :eek:

Murat Tümer de gönderilmeli bu arada. F8 skandalı yüzünden kılım zaten kendisine.

Aynı şeyleri söylüyoruz işte, niye itiraz ediyorsun o zaman :)

Yönetim, taraftarın basketbola son iki senedir verdiği desteği, bu branştaki heyecanımızı son bir ayda sıfıra indirdi.

Şu an 36 kullanıcı var. (8 üye ve 28 konuk) kuş sayısında artış olmuş...şunları yemleyinde kafeslerine dönsün şikeciler....

Cevap: Gelecek Sezon Eurocup'tayız !

Burda bile şike yapmışlar. Ne zaman final oynadı lan bunlar. çeyrek finalde milangaz itelemedi mi bunları

8chtb.jpg

O nasıl iş la, 3 TBL'de 3 finalist gözüküyor, Japon kale mi oynadı bunlar :eek:

Küçülmeye gitmeyip aksine çok güçlü bir kadro kurmamız gerekir , paraya kıyıp iyi bir kadroyla gelecek sezon 3 kupayıda hedeflemeliyiz.Bunu yapmanında en iyi yolu Oktay Mahmuti'yi takımda tutmaktı , şimdi yeniden yapılanacağız istikrarın İ'si yok.

Adamlar baktı bizim durumumuza

Takımları dağılmış. .Hocası gitmiş. Kaos var demişlerdir. Yönetim hatası hep..

Yetkili olsam şu durumda bende vermezdim. Sonuç olarka davetiye bize verilmedi. H

Yönetimi bu konuda elestirenleri anlamiyorum. 4-5 takim kabul etmezler beyler.

Elendik iste. Sansimizi da kaybettik. 2 senedir atilim yapiyoruz diye 20 senelik Euroleague takimlariyla bir mi görüyorsunuz bizi?

Hedef kücülmemeli. Eurocup´ta ciddi basari, ligde de sampiyonluk. Budur yani.

Euroleague olmadi diye kücüleceksek kapatalim basketbol subesini. Ugrasmayalim

Yönetimi bu konuda elestirenleri anlamiyorum. 4-5 takim kabul etmezler beyler.

Elendik iste. Sansimizi da kaybettik. 2 senedir atilim yapiyoruz diye 20 senelik Euroleague takimlariyla bir mi görüyorsunuz bizi?

Hedef kücülmemeli. Eurocup´ta ciddi basari, ligde de sampiyonluk. Budur yani.

Euroleague olmadi diye kücüleceksek kapatalim basketbol subesini. Ugrasmayalim

İspanya geçen sene 5 takımla katıldı (Real, Barcelona, Bilbao, Unicaja, Caja Laboral). Ligimiz Avrupa'nın en iyi liglerinden biri, bana göre İspanya'dan sonra en iyi ikinci lig. 4 takımla katılamayız diye bir olay yok.

tepkileri gören de her sene EuroLeague de oynadığımızı ilk defa bu sene katılamadığımızı sanar. seneye ligde şampiyon olacak yada en kötü final oynayacak bir takım kurarsın 1 sene aradan sonra tekrar girersin EuroLeague'e

İspanya geçen sene 5 takımla katıldı (Real, Barcelona, Bilbao, Unicaja, Caja Laboral). Ligimiz Avrupa'nın en iyi liglerinden biri, bana göre İspanya'dan sonra en iyi ikinci lig. 4 takımla katılamayız diye bir olay yok.

Ona bakarsan futbol ligimiz de Avrupa'nın 6.ci ligi, marka değeri yıldızlarda. :) Marka değerimiz "düşmesin" diye ülke seferber olmuş. :)

G.Saray'a Euroleague şoku

Geçtiğimiz sezon aldığı başarılı sonuçlarla basketbolun şampiyonlar ligi olan Euroleagu’de fırtınalar estiren Galatasaray Medikal Park önümüzdeki sezon için aynı ligde mücadele etme hakkı kazanamadı.

Barcelona’da bugün yapılan Euroleague toplantısında alınan kararların ardından Sarı-Kırmızılı kulüp , THY Euroleague’e alınmadı. Galatasaray, Banvit’le birlikte önümüzdeki sezon Avrupa’nın ikinci kupası olan Eurocup’ta mücadele edecek.

THY AVRUPA LİGİ'NDE TÜRKİYE'Yİ ANADOLU EFES, BEŞİKTAŞ MİLANGAZ VE FENERBAHÇE ÜLKER TEMSİL EDECEK

THY Avrupa Ligi'nde gelecek sezon mücadele edecek takımlar belli olurken, Türkiye'yi, Anadolu Efes, Beşiktaş Milangaz ve Fenerbahçe Ülker temsil edecek.

İspanya'nın Barcelona kentinde yapılan Avrupa Ligi toplantısında, 2012-2013 sezonunda ligde mücadele edecek takımlar belli oldu. Anadolu Efes, Beşiktaş Milangaz ve Fenerbahçe Ülker'in gruplardan itibaren ligde oynamasına karar verilirken, grup maçlarına direkt katılacak diğer takımlar şöyle:

Asseco Prokom, BC Khimki, Brose Baskets Bamberg, Caja Laboral, Cedevita Zagreb, CSKA Moskova, EA7 Emporio Armani, Elan Chalon-sur-Saone, Barcelona Regal, Lietuvos Rytas, Maccabi Electra, Montepaschi Siena, Olimpiakos, Panathinaikos, Partizan, Real Madrid, Unicaja Malaga, Union Olimpija, Zalgiris Kaunas, Alba Berlin (Wild Card).

Gruplarda bu takımların yanında eleme grubundan gelecek bir takım daha yer alacak.

Elemelerde ise BC Donetsk, Bennet Cantu, CEZ Basketball, Le Mans Sarthe Basket, PBC Lukoil Academic, Ratiopharm Ulm, Telenet BC Oostende ve Unics Kazan takımları mücadele edecek. Elemelerde mücadele edecek Bennet Cantu ve Unics Kazan'a ise "wild card" hakkı verildiği bildirildi.

Galatasaray Medical Park ile Banvit ise Türkiye'yi Eurocup'ta temsil edecek.

Bu duruma sebep olanları saygıyla selamlıyorum :mad:

Aynı ülkeden 5 takım gider sıkıntı yok. Benim bildiğim aynı şehirden fazla sayıda takıma izin çıkması düşük ihtimal. Bizi de davet etselerdi 4 İstanbul takımı eder.

Adamlar aslında bize baya fırsat sundu. O dönem Galatasaray TBL playoffta finale kalsın yeter diye bir açıklamaları vardı. Eşşeklik finale kalamamakta. Yönetimde çok ciddiye almadı o dönem takımda ki eksiklikleri. Sonuç ortada geçmişler ola.

Üst Alt