Gelecek Sezon Ortasaha Kurgusu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gelecek Sezon Ortasaha Kurgusu

Kariyerinde 1 sene hadi seni kirmayip fanboy oldugun adam diye 1.5 sene iyidi diye de iyi oyuncu olunmaz.
Sneijder İtalyada hele inter de efsane olmus bir adam. Ayni sacmaliklari bizde yapti maas olaylari felan.
Sneijderin tek vasat oldugu donem Real madriddi ki o ara komple Real cokus modundaydi.
Eee bu herif montepellier, Yarim Nice ve bu ikinci devre haric ORTALİKTA YOKTU.

Tekrarliyorum kendini inanilmaz auta attin sacmalayarak.
Neyse bunun gibi vasatlar gittikten sonra senin gibi vasat seviciler de ya Kendilerine gelip Galatsarayi yeniden anlar yada ayni sekilde yol alirz

yaw tamam ben hatalıyım, belhanda kötü bir oyuncu ama ben fan boyum kabul ettim
hayatta kimseyle kavga ağız dalaşına vs girmem boşa zorlama. sen ne diyosan o

Kinghanda olursa güzel olur ama olmayacak gibime geliyor, Araplardan ciddi teklifler olabilir devre arasında da hocanın zorlaması ile kaldıydı.

Kinghanda olursa güzel olur ama olmayacak gibime geliyor, Araplardan ciddi teklifler olabilir devre arasında da hocanın zorlaması ile kaldıydı.

ilk devre mutsuzdu zaten, IQ'su ayakkabısından küçük olanlar go home diye bağırıyordu. diagne'ye de düşmanca bi tavır takınıldı. bence FT sizle çalışmak istemiyorum derse arkasına bakmadan kaçar ikisi de. o kadar meraklı değillerdir diye düşünüyorum. arab ligleri bu yaştan sonraki oyuncular için güzel bir durak, para şöhret güzel ülke, çok kasmadan oynayacağı ama yine de sevgi göreceği memleketler. Çin'de öyle ama körfez ülkeleri gibi tatil beldeleri yok orada.

deniz kum güneş tadında, üstelik arap dili konuşulan bir ülkeden teklif varsa zaten bağlasan durmaz. ilk devre de gitmek istediğini biliyoruz, zorla tutuldu. bence de durmaz, zaten taraftarla arası iyi değil. ömeri muğdatı çağıran sucukçular tutup belhandayı çağırmaz, sosyal medyadan arabasında fotoğraf paylaşan diagneye söverler niye gol atmıyorsun diye. sanki adam sivil hayat yaşamayacak hiç. allah kimseyi bu taraftarın eline düşürmesin

3 büyük içinde bu konuda en kötü taraftar profili bizde, 4 büyük içinde de trabzondan sonra bizimkiler gelir

Belhandacıların savunduğu tez o olmadan puan kaybetttik..Çünkü o olduğunda defansif olarak biraz daha fazla direnç gösterip 1-2 golle işi hallediyorduk ama GALATASARAY GİBİ FUTBOL OYNAMIYORDUK..O olmadığı zaman zaten sistem diye birşey kalmıyordu ki yani alternatifin varmıydı ki onu geç doğru düzgün forvetin varmıydı?Biz bu sezon şampiyon olduk ÇÜNKÜ KÖTÜLERİN EN İYİSİYDİK.. Düşünsene yarım sezon forvetsiz oynayacaksın ve buna rağmen şampiyon olacaksın..İkinci yarı aldığın forvet Erenden bile beter çıkacak.. Belhandacı renktaşlar lütfen gözünüzü açın gerçeği görün..Onyekuru-Feghouli ikilisi olmasaydı biz ilk 5'e giremezdik..Sen gerçek büyük Galatasaray taraftarıysan senin oynaman gerek oyun bu mudur ?..Hiç mi hayatında 10 numara görmedin.. Nedir bu mevkide oynayanların vasfı ? 10 numara dediğin gol atar veya asist yapar yani kilit açar..Bu adam hangi maçın kilitini açabilmiş..Bana bu adamın şut çekmeyi bildiğini gösteren 1 kanıt gösterin ya.. Bana ceza sahası dışından etkili çekilmiş 1 şut gösterin bende diyeyim ki bu gerçek bir 10 numara ki kendi bile vasıfsızlığını kabul ediyor..

Son 5 senede Sneijder ve Talisca gibi oyuncuların yaptığına bakın.. Adem Ljajic bir herif aldılar şu an Burak ile birlikte uyumu yakaladı çatır çatır skora katkı veriyor ligde 9 gol 10 asist yaptı..Gelecek sezon bunlar iyice ritim yakalar.. Yusuf Yazıcı'nın en son Beşiktaş maçında attığı golün kalitesine ve Fener deplasmanındaki golünün kalitesine bakın birde senin 10 numarana bak..

Yani demem o ki bu şampiyonluğa şükredin Belhandayı ilk teklif verene şutlayın..
ya basaksehir macinda sneijderin ayi avladigi pozisyonun bir benzeri oldu belhanda soldan girdi dedim aha tarih tekerrur edecek pozisyon ayni pozisyon yer ayni yer dedim aha tarihe gecer bu herif at lan diye bağırdım, bi koydu yerden aut.

Son düzenleme:
Kralhandanin yolcu edilmesini muteakip

Fernandonun artik sazi eline almasi ve Atiba-Sosa-Cuce gibi bir 8 noya donusmesi gerekmektedir. Bunun icin gereken ihtiyarlik oyun gorusu ve teknige haizdir.

Geri kalan 2 posyona da uygun herifler alinmali fln filan

Üst Alt