Gelecek Sezon Transfer Planlaması - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gelecek Sezon Transfer Planlaması

Hiçbir yerli oyuncuyu beğenmeme durumu YOK. Tsl de anlık parlayan sercan yıldırımlardan DİLİ YANANLAR VAR.

Avrupa da yetişen her Türk vatandaşını Mesut-İlkay potansiyelinde görme eğilimi YOK, Her sene birilerine göre değişen ama senelerce bitmeyecek YABANCI SINIRI VAR.

Hiçbir yerli oyuncuyu beğenmeyen, gurbetçi futbolculardan kimin ismini duysa ağzının suyu akanlardan sürüyle burada, sen öyle değilsen üstüne almasaydın...Sercan ın sporcu karakterinin zayıflığı bilinen bir şeydi ki futbolcunun uyruğuyla ilgili değil bu durum ve baştan yanlış tercihti...Şu anda da öve öve bitirilemeyen gurbetçiler içinde birkaç sene öncesinin Zafer Yelen leri seviyesinde adamlar olduğunu zaman hepimize gösterecektir...

Yerli futbolcunun da iyisini bulduğunda kaçırmayacaksın; Selçuk, Gökhan Gönül,Olcan, Salih Uçan gibi, rakibimiz bizden daha iyi bu konuda yıllardır, gidipte Yiğit, Salih Dursun gibi çapsızlara, Sercan gibi karaktersizlere çuvalla para vermeyeceksin...Gurbetçininde kalitelisine kimse hayır demez, sözgelimi ben Koray ın şu anda bile Semih ten daha iyi olduğunu düşünüyorum...Yabancı kontenjanını verimli kullanamadığımız aşikar, onca bedelle takıma katılan stoperler Dany, Chedjou, Burdisso oluyorsa yabancı sınırı hiç olmasa ne yazar?...

Hiçbir yerli oyuncuyu beğenmeyen, gurbetçi futbolculardan kimin ismini duysa ağzının suyu akanlardan sürüyle burada, sen öyle değilsen üstüne almasaydın...Sercan ın sporcu karakterinin zayıflığı bilinen bir şeydi ki futbolcunun uyruğuyla ilgili değil bu durum ve baştan yanlış tercihti...Şu anda da öve öve bitirilemeyen gurbetçiler içinde birkaç sene öncesinin Zafer Yelen leri seviyesinde adamlar olduğunu zaman hepimize gösterecektir...

Yerli futbolcunun da iyisini bulduğunda kaçırmayacaksın; Selçuk, Gökhan Gönül,Olcan, Salih Uçan gibi, rakibimiz bizden daha iyi bu konuda yıllardır, gidipte Yiğit, Salih Dursun gibi çapsızlara, Sercan gibi karaktersizlere çuvalla para vermeyeceksin...Gurbetçininde kalitelisine kimse hayır demez, sözgelimi ben Koray ın şu anda bile Semih ten daha iyi olduğunu düşünüyorum...Yabancı kontenjanını verimli kullanamadığımız aşikar, onca bedelle takıma katılan stoperler Dany, Chedjou, Burdisso oluyorsa yabancı sınırı hiç olmasa ne yazar?...

Burda Fenerin transferlerini övmüşsün ama Olcan Adin, Salih Uçan bunların 2 si de fbyi tutan oyuncular ama fenerin son yerli transferleri de rezalet hatırlatayım.

Hasan ali 3.75 m euro , Orhan Şam 3.5 m, sezer Öztürk 2.75 m,Serdar Kesimal 4.75m, Mehmet Topuz 9m, Özer Hurmacı 4.50 m euro

Tsl'den yetişip büyüklere transfer olanların yüzde 60i kayıp bizdede durum aynı. 40 yılda bir Selçuk-Burak çıkıyor,Gerisi YA TUTARSA OLUYOR.

Olcan Gökhan Töre 2lisini alsak 6-7 töre için 5 de olcan a say, en iyi ihtimalle 10m euro harcarız 2sine.

Şu kadroyu kurabilir miyiz ?

989127_Galatasaray_SK.jpg

Burda Fenerin transferlerini övmüşsün ama Olcan Adin, Salih Uçan bunların 2 si de fbyi tutan oyuncular ama fenerin son yerli transferleri de rezalet hatırlatayım.

Hasan ali 3.75 m euro , Orhan Şam 3.5 m, sezer Öztürk 2.75 m,Serdar Kesimal 4.75m, Mehmet Topuz 9m, Özer Hurmacı 4.50 m euro

Tsl'den yetişip büyüklere transfer olanların yüzde 60i kayıp bizdede durum aynı. 40 yılda bir Selçuk-Burak çıkıyor,Gerisi YA TUTARSA OLUYOR.

Olcan Gökhan Töre 2lisini alsak 6-7 töre için 5 de olcan a say, en iyi ihtimalle 10m euro harcarız 2sine.

Böyle diye diye yerli kadromuz çöp haline geldi...En büyük başarıların geldiği dönemlerde açık ara en iyi yerli kadro bizdeydi, hatta 2-3 takviye ile Milli takım oluşuyordu...Volkan, Mert, Egemen, Bekir, Gökhan, Caner, Emre, Alper, Salih, hatta Hasan Ali şu an bizim kadroda olsa ilk 11 e yazılmaları yadırganmazdı...Peki bizden hangi yerli oyuncuyu Fenerbahçe nin ilk 11 ine yazardın, teknik direktör olsan?...(Futbolculuklarından bahsediyorum, Emre şöyle şerefsiz, Volkan böyle ayı bilmem ne diye saçmalanmasın)...

Transferpolitikasi :

Gidenler (Yabanci) - senelik maas :

Dany ( ilk teklif kabul edilmeli ) €1.200.000

Amrabat ( 5 miljon ) €1.200.000

Burdisso ( kiralik geri gidiyor ) 300.000

Chedjou ( 5 miljon ) €2.200.000

Eboue ( 2 miljon) €2.200.000

Drogba ( sozlesme bitiyor) €4.00.000

Muslera ( en az 20 miljon ) €2.200.000

Sneijder ( DK sonrasi 10 miljona ) €5.500.000

Ontivero ( Kiralik) -

Toplam Transfer geliri : € 40.000.000

Toplam maas : €18.000.000

Gidenler (Yerli) - senelik maas :

Aykut ( Sozlesme bitiyor ) €200.000

Eray ( Sozlesme bitiyor ) €30.000

Ufuk ( Sozlesme bitiyor ) €500.000

Salih ( yetersiz ) €1.200.000

Gokhan zan ( 33 yasinda ) €700.000

Oguzhan ( Kiralik) -

Hamit Altintop ( yetersiz ) €2.900.000

Aydin Yilmaz ( Yetersiz ) €1.00.000

Ceyhun Gulselam ( Yetersiz) €1.000.000

Umut Bulut ( yetersiz ) €1.250.000

Furkan ( Ishak ile takas ) €700.000

Toplam Transfer geliri : € 4.000.000

Toplam maas : € 9.480.000

Gelenler (Yabanci) - Alinacak maas :

Jeremy Menez ( sozlesme bitiyor ) € 2.500.000

Bafe Gomis ( Sozlesme bitiyor ) € 2.000.000

Thomas Vermaelen ( 4/5 miljon ) € 2.200.000

Toplam transfer ucreti : €5.000.000

Toplam yillik maas : € 6.700.000

Gelenler( Yerli) - Alinacak maas :

Onur Kivrak ( 8/9 miljon ) €2.500.000

Tolgay ( 3/4 miljon ) € 1.500.000

Hakan C ( HSV duserse 3/4 miljon ) € 2.200.000

Ramazan Kose ( 2/3 miljon ) € 700.000

Tarik Camdal ( 3/4 miljon ) €1.000.000

Ishak ( Furkan ile takas ) € 700.000

Toplam transfer ucreti : € 25.000.000

Toplam yillik maas : € 7.600.000

Finansal degisikler :

Toplam transfer gelir :
€44.000.000

Toplam transfer gider : € 30.000.00

Kar : €14.000.000

Toplam maas gelir : € 27.480.000

Toplam maas gider : € 14.300.000

Kar : € 14.180.000

Toplam kar : €28.180.000

2014 - 2015 6+2 4-2-3-1

ilk 11 :

985702_Galatasaray_SK.jpg

Yedek 11 :

985710_Galatasaray_SK.jpg

Ontivero > Burak ve Burak >Berk degisikligine de gidebiliriz.

Yabanci oyuncular :

1 T
elles

2 Vermaelen

3 Melo

4 Bruma

5 Menez

6 Gomis

7 Hajrovic

Bu kadar nokta​

Evdeki hesap çarşıya uymaz kolay kolay. Hamiti nasıl göndereceksin kapı gibi sözleşmesi var. Küme düşse bile Hakan'ı neden 3-4 milyona satsınlar maaşı yüksek değil tutarlar bir sene daha çıkarlar lige. Onur'u sözleşme fesih bedelini ödemediğin sürece ts satmaz 15 m euro. Menez juveyle anlaşmak üzere Amrabat Chedjou falan 5 milyona satılmaz kolay kolay. Bu işler yazarkenki kadar kolay değil.

bu yabanci kontenjani belimizi bukuyor resmen. bircogunuz karsi cikacak saçma bulacak veya olmaz cok zor imkansiz gibi cumleler kuracak ama ben baskan olsam ve yabanci kontenjani Eger 5 yabanciya düşerse su sekilde yapardim

satılacak…………………alinacak…………………………………kar………………zarar

muslera..25 milyon……..onur….15milyon (fesihbedeli)……….10milyon

snijder…15 milyon……...hakan cal….7 milyon…………………..8 milyon

chedju…..7 milyon………omer toprak...10milyon………………………………… 3milyon

eboue…..2milyon……….dani alves…..10milyon…………………………………..8milyon

………………………..…..arda……………………………………………………….30milyon

……………………………dembaba…10milyon……………………………………10 milyon

……………………………Gokhantore 5milyon……………………………………..5milyon

…………………………….nani 7milyon……………………………………………..7milyon

Forma gogus reklami ………………………………………….......10milyon

Muslerayi satip onuru aliyor dyebilirsiniz bana gore onur cok iyi kaleci

Snijderi satip hakan i aliyor diyebilirsiniz snijderin ustune takim kurmaktansa hem para hem hakan i bu takima kazandiririm.

Omer toprak semih beraber olmaz diyebilirsiniz en azindan denerim

Arda gelmez diyebilirsiniz biz bu kadar bonservisi odemeyi göze aldiktan sonra arda gelmeyecekse buyuk kaptan olayi biter Ayrica arda nin satilmasi halinde komisyon alacaz yani 40 a degil 30 geri getiririz ama maasi 5 e yakin olur artik onu da göze alicaz .

Dani alves zor diyebilirsiniz adam 31 yasinda 4 yillik sozlesmeyi koy onune başka kime gidecek

baskanin bu sene transfere ayiracagi para 40milyon Euro olduğu soleniyor forma geliri içinde ise benim butcede 5 milyon acigimiz oluşur bende başkan olarak bunu hallederdim.

……….……….….….Onur

……………Alves omer semih alex

…………….…..Melo……selcuk

…………………..…hakan

…….........……Nani…….arda

…………….….…dembaba

ontivero hamit burak yekta amrabat gokhantore Veysel sabri hakan b. Bruma gokhan umut bunlari yedekte tutar hiçbirini satmazdım

tarik hayrovic gibi gereksizlerden kurtulurdum

bu takimi bu sene izler sonraki sene için ha la aksayan yer var ise oralara 1 numara tranfer yapar 2016 sampiyonalr ligi kupasini turkiyeye getiririm.

Bizden hiçbir halt olmaz.

Bıkmadınız değil mi şu yöneticilerin hata yapmasından.

Eyvallah kadro kurun, oyuncu ismi yazında yahu ilk önce şu iş bilmez yöneticilere bir tepki gösterin.

Devre arasında salih, burdiso, hayroviç gibi adamları alan bu iş bilmezler yapacak transferi. Kardeşim bundan hiç rahatsız olmuyormusunuz?

Bu iş bilmezlere tepki şart. Ama bu fayda sağlar mı onu işte bilemem.

Transfer işinde futbolcudan anlayan, futbol piyasasını takip eden birilerine danışılmazsa bizim için gene hüsran olur.

Yahu yemin ederim şu burdiso aklıma geldikce çıldırıyorum. Evet önemsiz , bonservisi yok kralık falan ama kardeşim dünyada hiçmi oyuncu kalmadı. Millet ne futbolcular buluyor bedavaya. yemin ederim yazıık.

Bu arada david villa buraya gelirse tam bir balon olur. Sırf ismi var diye şuraya yazılıyor.

Ama bizim iş bilmez yönetimin oyuncu profiline uyuyor. İsimli, yaşlı, bonservisi yok ve yıllığı yüksek. Balıklama atlarlar. Taraftarda şakşakçılık yapmaya devam eder.

İlk şampiyon olduğrumuz seneden sonra çok güzel bir revizyonla iyi para harcayarak çok kaliteli kadro kurulabilirdi.Ama yöneticiler o sene her zamanki gibi üçü beşin hesabını yaparak bu sene devre arasında olduğu gibi kadroyu gene çorba yapmayı başardılar.Sırf bu yüzden şampiyonluk bile gidiyordu.

Bu senede aynı şekilde ne gitmesi gerekenler gider, ne alınması gerekenler alınır. Gene ucuz bonservisi elinde olan adamla alınır.

O 2. sezonun hesabını importante terim versin yönetim niye veriyormuş.

Terime e kalsaydı hala sol beksiz felan oynuyorduk, hatta drogba ve snaijderin nöbetini tutuyorduk ki Allahtan yönetim orada terimi kaskaslamadı.

Sent from my RM-885_eu_turkey_252 using Tapatalk

---------------------------Yerli Kaleci

Yerli Sağbek--Semih-Yerli Stoper--Alex Telles

---------------------------Melo--------------------------------

Menez--------Van der Vaart------Pirlo-------Kaka

-------------------------Yerli Forvet------------------------

Giden İlk 11

Eboue:1m-------2.5m Ücret

Chedjou.5m------2.5m

Selçuk.4m--------2.2m

Muslera18m------2m

Snejder15m-------4.5m

Gelen İlk 11

Menez.0---------------2.5m

Van der Vaart.3m--2.5m

Pirlo.0m----------------2.5m

Kaka0m----------------3-3.5m

Gelir:57m€ Gider:14m€ Kazanç:33m€-100Milyon

Bu aşırı revizyonlu kadro ile takıma renk katabiliriz.Artık defansta paslaşan takım istemiyorum!Bir tane organize golümüz yok.Effective topçularla doldurdum takımı.İstesende istemesende 90 gol atar bu takım ligde.

her transfer sezonunda 10 gonder 10 al olmaz... sene sonu için olcan adın hulk iyi sağbek ve defans ıle kapatılır eksık olan yerler bellı

------------------Burak--------------------

Bruma--------Sneijder--------------Hulk

------------Selcuk---Melo---------------

Telles---Toprak----Semih/Koray--Sabri

-----------------Muslera---------------------

Aramızdan kimse;

Hamit,Umut,Eboue,Danny,Chedju,Gökhan zan,Salih,Veysel,Furkan,Ceyhun gibi adamları satabileceğimizi düşünmesin.Bu adamların hepsini satsan 5 milyon euro etmezler.

Çünkü bizden aldıkları yıllık ücreti ve sözleşmeyi kimse karşıyalamaz.

Alacağımız ilk adam ise Gökhan İNLER olmalı.Hem ortasaha kuvvetlenir hem yerli konusunda bir adım öne geçeriz..

Gerekirse ortasahayı Melo-gökhan yaparız yada MELO-GÖKHAN-SELÇUK yaparız.

Muslera

Tarık Alex Semih Telles

Melo Selçuk

Olcan Sneijder Bruma

Burak

Bu kadroya bedava Menez de iyi gider. Hücumun her yerinde oynuyor joker gibi.

...........................muslera...........................

tarık............alex...............koray...........telles

...........................melo................................

.................hakan...............sneijder.................

bruma.................................................olcan

...........................burak...............................

Üst Alt