Gelecekteki Milli Takım | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gelecekteki Milli Takım

Gelecekteki milli takım;

Onur Kıvrak

(23)

Gökhan Gönül - Serdar Aziz - Ömer Toprak - Özgür Çek

(26)------------(20)----------(22)----------(20)

Nuri Şahin - Selçuk İnan - Alper Potuk

(23)--------(26)---------(20)

Gökhan Töre-----------Arda Turan

(19)-----------------(24)

Burak Yılmaz

(26)

Yaş ortalaması: 22

Bu bir örnek. Gerek ülkemizdeki altyapı takımlarını (a2, u21, u19 vs vs), gerek -başta Almanya olmak üzere- avrupadaki gurbetçilerimizi takip eden kişiler bu konu altında önerilerde bulunabilir. Kadrolar kurabilir. Gelecek hakkında fikirler ortaya koyabiliriz.

Cevap: Gelecekteki Milli Takım

Onur Kıvrak

(23)

Sabri Sarıoğlu - Serdar Aziz - Ömer Toprak - Özgür Çek

(27)------------(20)----------(22)----------(20)

Burak Yılmaz

(26)

Gelecekteki milli takım;

Onur Kıvrak

(23)

Burak Yılmaz

(26)

Bu bir örnek. Gerek ülkemizdeki altyapı takımlarını (a2, u21, u19 vs vs), gerek -başta Almanya olmak üzere- avrupadaki gurbetçilerimizi takip eden kişiler bu konu altında önerilerde bulunabilir. Kadrolar kurabilir. Gelecek hakkında fikirler ortaya koyabiliriz.

Çok güzel düşünce de güzel bi başarıdan sonra yapılacaksa yapılır bu gencleştirme operasyonu..Başarısızlıga tahammülü kalmadı ülkenin bu yüzden bu cocuklar cok tepki alır , yaşlarının verdiği tecrubesizliklede kaldıramaz , çökerler..

Onur Kıvrak

(23)

Burak Yılmaz

(26)

:005:

Gelecekteki milli takım;

Onur Kıvrak

(23)

Burak Yılmaz

(26)

:tiphat:

Hala Gökhan yazmayın. Ya sakat oluyor Milli maç öncesi ya da oynayınca delik deşik oluyor sağ kanadımız.

Onur Kıvrak

(23)

Burak Yılmaz

(26)

Ben Özgür Çek'te sol ayaklı Sabri görüyorum.. Bu yüzden benim sol kanat için favorim Hasan Ali Kaldırım ya da Hakan Baltakalır ve kaptan olur..

Hala Gökhan yazmayın. Ya sakat oluyor Milli maç öncesi ya da oynayınca delik deşik oluyor sağ kanadımız.

Servet varken öyle. Biraz önce Azerbaycan maçını verdi. Stoperde Eren Güngör-Ceyhun Gülselam ikilisi vardı. Yardırıyordu Gökhan. Genel olarak bende çok beğenmiyorum performansını ama Türkiye'nin en iyi bindiren sağ bekidir hala. Daha iyi bir takımda performansı yükselir.

Ben Özgür Çek'te sol ayaklı Sabri görüyorum.. Bu yüzden benim sol kanat için favorim Hasan Ali Kaldırım ya da Hakan Baltakalır ve kaptan olur..

Olabilir. Sadece bir örnektir o. Artık gördüğümüzde içimizi sıkan isimleri yazmamaya çalıştım.

Onur Kivrak

Sabri Sarioglu-Omer Toprak-Ersan Gulum-Hasan Ali

Necip Uysal-Selcuk Inan-Nuri Sahin

Gokhan Tore-Arda Turan

Mevlut Erdinc

Servet varken öyle. Biraz önce Azerbaycan maçını verdi. Stoperde Eren Güngör-Ceyhun Gülselam ikilisi vardı. Yardırıyordu Gökhan. Genel olarak bende çok beğenmiyorum performansını ama Türkiye'nin en iyi bindiren sağ bekidir hala. Daha iyi bir takımda performansı yükselir.

Olabilir. Sadece bir örnektir o. Artık gördüğümüzde içimizi sıkan isimleri yazmamaya çalıştım.
:eek:

245226_Turkey.jpg

Necip,Mehmet Ekici performansına göre Cenk Tosun,Yiğit Gökoğlan gibi isimlerde eklenebilir kadroya gerçekten iyi bir jenarasyon geliyor alttan.Ama en önemlisi hoca meselesi bence

Kötü kadro. Ersan,Necip sırf Beşiktaş'tan diye konulmuş. Mevlüt tam bi embo zaten.

:)

Sirf Besiktas'dan diye degil. Ersan Gulum su an sakat, ama konu gelecegin kadrosu. Sakatliktan donunce, formunu yakalarsa bence orta ikilinin solu banko Ersan'in olmali. Zaten bana gore 1 sag ayakli, bir sol ayakli en ideal stopper ikilisi. Ersan'in stili Vertonghen'a cok benziyor. Boyu uzun (1,88 gibi) olmasina ragmen, bir stopper icin top teknigi cok iyi ve oyunu arkadan kurabiliyor. Hizli, zamanlamasi ve kademe anlayisi iyi. Bunu hepimiz biliyoruz ve gorduk gecen sene. Serdar Aziz'ide cok begenirim. Ama formda bir Ersan benim icin kesinlikle cok daha ustun. Galatasaray'a gitseydi gectigimiz yaz yine yazardim bunu, baska bir takimda oynamasi benim bir futbolcu ile ilgili fikrimi degistirmiyor. Bunun yani sira, Ersan solbek oynayabiliyor. Gercek mevkisi, basladigi mevki o. Bu yuzden Vertonghen'a cok benzetiyorum.

Necip'e gelince. Ben Alper'ide cok begeniyorum. Ama Milli mac basliginda dile getirdim. Ben fizigi yerinde olup, top kullanan oyuncudan yanayim. Dikkatini cekmistir, Almanya macinda orta sahada ikili mucadelelerde ezildik. Necip Stoke gibi, asiri fizike dayali bir macta bile Fernandes'le ilk yarida domine etti Stoke'un orta sahasini. Bu tur oyuncular herzaman lazim. Su an form dusuklugunde olabilir, ama sonucta 20 yasinda bir genc'den bahsediyoruz. Daha cok ilerleyebilir.

Alper'in kesinlikle buyuk bir takima gitmesi gerek. Alper cok yetenekli olmasina ragmen, ne Avrupa tecrubesi, nede fizik acidan bu tur Avrupa maclarinda oynayacak kapasitede degil. Trabzonspor Eskisehirspor macini izleyen'in gozune bir enstantane batmis olabilir. Adrian'in orta sahadan topu kapip, kaleciye kadar giden kosusunda ikili mucadeleyi cok kolay kazanmisti Alper'den.

Mevlut'a gelince. Elde daha iyisi yok. Burak 2 kez defansin arkasina kacip, kosu yaparken stopper Burak'i yakaladi. Burak bana gore 4-4-2 forveti. Tipik bir santrofor degil.

Onur Kıvrak(Tolga Zengin)

Gökhan G. (Sabri) - Ömer Torak(Serdar Kesimal) - Serdar Aziz(Ersan G.) - Hasan Ali K. (Özgür Ç.)

Mehmet Topal (Necip)

Selçuk İ.(Alper Potuk) - Nuri Şahin (Mehmet Ekici)

Gökhan Töre(Kazım) ----------------------------------------- Arda Turan

Burak Y.(Muhammet Demir)​

Üst Alt