Gelecekten Geldiğini İddia Etti ve Fotoğraf Gösterdi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gelecekten Geldiğini İddia Etti ve Fotoğraf Gösterdi

Gelecekten Geldiğini İddia Etti ve Fotoğraf Gösterdi: '2118 Yılını Gizli Bir CIA Misyonunun Parçası Olarak Ziyaret Ettim'

Birçok kişi son dönemde geleceği gördüklerini iddia ediyor. Söylediklerine göre zaman yolculuğu mümkün. Ancak gelecekten gelen bu ziyaretçilerin azının kanıtı var.

Milliyet'ten Onur Binay'ın haberine göre, Alexander Smith adlı adam, 2118 yılından aldığı bir resme sahip olduğunu iddia ediyor.
'Gizli bir CIA denemesi'
s-dec48c1c1ab65339a4a8e63cbb19fc47b860a72c.jpg

'Geleceğe ve sonra da geçmişe gittim'

1981 yılından beri seyahat eden yaşlı adam, gizli bir CIA denemesinde yer aldığı için geleceğin neye benzediğini gördüğünü söyledi. YouTube'taki videoda, eski gizli servis operatörü, "CIA beni arıyor ve ben de saklanarak yaşıyorum" diye zaman yolculuğundan söz ederek hayatını tehlikeye attığını itiraf ediyor.

s-43553b1f265ab87ef330714017c5a05cc726c222.jpg

Smith, "2118 yılını çok gizli bir CIA misyonunun bir parçası olarak ziyaret ettim. Bildiğim kadarıyla, zaman yolculuğunun başarıyla tamamlandığı ilk zamanlardan biriydi. Geleceğe ve sonra da geçmişe gittim. Hepsi 1981 yılında yaşandı." dedi.

'Bu resim 2118 yılında çekildi'

s-d074a540978e54ea605d4c1e8af7489fd7b51ac6.jpg

Daha sonra videoda, adam hikayesine inanmayanların kaygılarını hafifletmek için geleceğe yönelik girişiminin kanıtı sundu. Adam, ceketinin cebine uzanıp yolculuğunu teyit etmeyi amaçlayan bir resim çıkardı. Dedi ki: "Bugün size gösterecek bir şeyim var. Bu resim 2118 yılında çekildi ve oraya gittiğim yer, şehirdi. Bu resmi nereden çektiğimi asla unutmayacağım. İçeri girmedim, şehrin dışındaydım."

Fotoğraftan daha fazla şey deşifre edilebilir

s-b8de625fc9a860469374a1962b2c2258559ae124.jpg

Bulanık resim, her biri garip bir şekilde şekillenmiş bir dizi uzun yeşil binayı gösteriyor gibi görünüyor. Londra ya da New York gibi kalabalık bir şehir olmanın ötesinde, fotoğraftaki binalar çok yayılmış görünüyor. Bununla birlikte, kalitesiz fotoğraftan biraz daha fazla şey deşifre edilebilir.

'Hükümet orijinal fotoğrafa el koydu'

s-a71fa5e76dca0ee5075139ab7f1211390f7ced6b.jpg

Gizemli Bay Smith şunları ekledi: "Şu ana kadar sana bu resmi göstermek için beklemeyi seçtim, çünkü dünyanın görmek için hazır olup olmadığını bilmiyordum. Bu, geri alabileceğim bir geleceğin fotoğrafıydı. Zaman yolculuğunun sebep olduğu az miktarda bozulma var. Hükümet orijinal fotoğrafa el koydu, ancak benden almadan önce düzenlediğim kopyayı almayı başarmıştım."

'Dünyaya gelen akıllı uzaylılar var'

s-46efd23318e15b4dee3f1a30135131db63c81822.jpg

Önümüzdeki yüzyılda dünyanın nasıl bir hale geleceğini ayrıntılandıran yaşlı adam, dünyanın nasıl göründüğüne, uzaylılarla yapılan temaslara, yeni bir dilin ortaya çıktığına ve iklim değişikliğinin korkunç boyutlara ulaştığına dair bazı iddiaları da sıralıyor. Smith ayrıca, "Yabancılar bizi ziyaret ediyor, dünyaya gelen akıllı uzaylılar var. İlk önce 21. yüzyılın ortalarında ziyaret ediyorlar" açıklamasında bulundu.

Video :
YouTube

Son düzenleme:
2118'de hala fotoğraf baskısı mı kullanılıyormuş? Ps veya diğer foto hileleri arşa ulaşmışken bu devirde fotoğraftan kanıt olmaz, kimse inanmaz.

bu haberle ilgili yorum vardı "adam 2118'den 2018'e dönerken arada 1918'e uğrayıp oradan bir takım elbise alıp öyle gelmiş" diye.

Bu gelecek fotoları ile ufo video ve fotoları çekenlerin ortak özellikleri, görüntü kalitelerinin 240p olması.

Üst Alt