Geleneksel 20. GSC Haxball Turnuvası | 22:00-01:30 | Şampiyon Belli Oldu


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
images





Geleneksel 19. GSC Haxball Turnuvasını kazanan takimi (Birkan Çağan/Mert Erak/Behiç Armağan) tebrik ederek konuyu aciyorum.



Kurallar;



1- Maclar, katilimlar bittikten sonra hemen baslayacaktir.

2- 3vs3 big saha, ilk tur maclari 10 dakika sure ve 4 e ulasan kazanacaktir. Yari final maclari 15 dakika-4 de biter, final ise 20 dakika-5 de biter.. beraberlik halinde mac uzatmaya gidecek ve ilk golu atan kazanacak

3- Toplam 8 takim yani 24 kisi katilacak. Kalan kisiler yedekte olup son anda isi cikan kisilerin yerine alinacaktir. macin ertelenmesi gibi bir durum yoktur.Turnuva bu gece bitecektir. bu yuzden onumuzdeki 2 saat icinde online olmayacaklar katilmasin lutfen.

4- Eslesmeler ve takimlar kura sonucuyla belirlenecektir.





Katilanlar;



1-Ahmet Ulukırlı

2-Emre Demir

3-Berkay Yılmaz

4-Hakan Delikanli

5-Onur Arslan

6-Mert Koçak

7-Şahin Şarif

8-Aras Özmen

9-Oğulcan ACAR

10-Emre Bahçivan

11-Eren UZ

12-Cemal KÖROĞLU

13-Cengiz Günes

14-Uğurcan Özdinç

15-Behiç Armağan

16-Çağlar Çelik

17-Melih Açıkgöz

18-Barış KARAYEL

19-Mert Erak

20-fatihpar

21-Cenk Yelkenci

22-Onur Akmeşe

23-mustafa yasar

24-Murat Kara





Yedekler;



1-

2-

3-



Takimlar



1-Onur Arslan/Berkay Yılmaz/Uğurcan Özdinç

2-Şahin Şarif/Oğulcan ACAR/-Barış KARAYEL

3-Ahmet Ulukırlı/Onur Akmeşe/-fatihpar

4-Murat Kara/Cenk Yelkenci/Melih Açıkgöz

5-Emre Bahçivan/Mert Koçak/Eren UZ

6-Aras Özmen/Çağlar Çelik/Hakan Delikanli

7-Cengiz Günes/Emre Demir/mustafa yasar

8-Behiç Armağan/Mert Erak/Cemal KÖROĞLU







Eslesmeler;



ILK TUR big saha - 10 dakika - 4 atan kazanir
a04c9kurraaaaa.png






Emre Bahçivan/Mert Koçak/Eren UZ 0-4 Cengiz Günes/Emre Demir/mustafa yasar

Ahmet Ulukırlı/Onur Akmeşe/-fatihpar 4-0 Onur Arslan/Berkay Yılmaz/Uğurcan Özdinç

Murat Kara/Cenk Yelkenci/Melih Açıkgöz 4-1 Şahin Şarif/Oğulcan ACAR/-Barış KARAYEL

Aras Özmen/Çağlar Çelik/Hakan Delikanli 0-4 Behiç Armağan/Mert Erak/Cemal KÖROĞLU





YARI FINAL big saha- 15 dakika - 4 atan kazanir



Cengiz Günes/Emre Demir/Tolga AYBAKAN 3-4 Murat Kara/Cenk Yelkenci/Melih Açıkgöz

Ahmet Ulukırlı/Onur Akmeşe/-fatihpar 3-0 Behiç Armağan/Mert Erak/Cemal KÖROĞLU



FINAL big saha- 20 dakika - 5 atan kazanir



Murat Kara/Cenk Yelkenci/Melih Açıkgöz 0-5 Ahmet Ulukırlı/Onur Akmeşe/-fatihpar
 
Cevap: Geleneksel 20. GSC Haxball Turnuvası | 22:00-01:30 | Başvurular



Ahmet Ulukırlı, Emre Demir, Oguzhan Özdemir yazıyım mı beyler :)
 
Cevap: Geleneksel 20. GSC Haxball Turnuvası | 22:00-01:30 | Başvurular



Dün İptal Oldu Oynayamadık, Bugün Yapalım Maçımızı..



Yaz Beni de..
 
Cevap: Geleneksel 20. GSC Haxball Turnuvası | 22:00-01:30 | Başvurular



Emre Bahçivanda oynamak istiyor galiba,ama cezalı. Reis oynuyorsan like :haha:
 
Cevap: Geleneksel 20. GSC Haxball Turnuvası | 22:00-01:30 | Başvurular



arkadaslar bu aksam hangi isimle katilayim?

Demba Ba olayim

Demba Ba bitmis dersiniz



benide yaz
 
Cevap: Geleneksel 20. GSC Haxball Turnuvası | 22:00-01:30 | Başvurular



Emre Bahçivan da oynamak istiyor galiba ama ceza almış yazamıyor.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt