Geleneksel 19. GSC Haxball Turnuvasını kazanan takimi (Birkan Çağan/Mert Erak/Behiç Armağan) tebrik ederek konuyu aciyorum.
Kurallar;
1- Maclar, katilimlar bittikten sonra hemen baslayacaktir.
2- 3vs3 big saha, ilk tur maclari 10 dakika sure ve 4 e ulasan kazanacaktir. Yari final maclari 15 dakika-4 de biter, final ise 20 dakika-5 de biter.. beraberlik halinde mac uzatmaya gidecek ve ilk golu atan kazanacak
3- Toplam 8 takim yani 24 kisi katilacak. Kalan kisiler yedekte olup son anda isi cikan kisilerin yerine alinacaktir. macin ertelenmesi gibi bir durum yoktur.Turnuva bu gece bitecektir. bu yuzden onumuzdeki 2 saat icinde online olmayacaklar katilmasin lutfen.
4- Eslesmeler ve takimlar kura sonucuyla belirlenecektir.
Katilanlar;
1-Ahmet Ulukırlı
2-Emre Demir
3-Berkay Yılmaz
4-Hakan Delikanli
5-Onur Arslan
6-Mert Koçak
7-Şahin Şarif
8-Aras Özmen
9-Oğulcan ACAR
10-Emre Bahçivan
11-Eren UZ
12-Cemal KÖROĞLU
13-Cengiz Günes
14-Uğurcan Özdinç
15-Behiç Armağan
16-Çağlar Çelik
17-Melih Açıkgöz
18-Barış KARAYEL
19-Mert Erak
20-fatihpar
21-Cenk Yelkenci
22-Onur Akmeşe
23-mustafa yasar
24-Murat Kara
Yedekler;
1-
2-
3-
Takimlar
1-Onur Arslan/Berkay Yılmaz/Uğurcan Özdinç
2-Şahin Şarif/Oğulcan ACAR/-Barış KARAYEL
3-Ahmet Ulukırlı/Onur Akmeşe/-fatihpar
4-Murat Kara/Cenk Yelkenci/Melih Açıkgöz
5-Emre Bahçivan/Mert Koçak/Eren UZ
6-Aras Özmen/Çağlar Çelik/Hakan Delikanli
7-Cengiz Günes/Emre Demir/mustafa yasar
8-Behiç Armağan/Mert Erak/Cemal KÖROĞLU
Eslesmeler;
ILK TUR big saha - 10 dakika - 4 atan kazanir
Emre Bahçivan/Mert Koçak/Eren UZ 0-4 Cengiz Günes/Emre Demir/mustafa yasar
Ahmet Ulukırlı/Onur Akmeşe/-fatihpar 4-0 Onur Arslan/Berkay Yılmaz/Uğurcan Özdinç
Murat Kara/Cenk Yelkenci/Melih Açıkgöz 4-1 Şahin Şarif/Oğulcan ACAR/-Barış KARAYEL
Aras Özmen/Çağlar Çelik/Hakan Delikanli 0-4 Behiç Armağan/Mert Erak/Cemal KÖROĞLU
YARI FINAL big saha- 15 dakika - 4 atan kazanir
Cengiz Günes/Emre Demir/Tolga AYBAKAN 3-4 Murat Kara/Cenk Yelkenci/Melih Açıkgöz
Ahmet Ulukırlı/Onur Akmeşe/-fatihpar 3-0 Behiç Armağan/Mert Erak/Cemal KÖROĞLU
FINAL big saha- 20 dakika - 5 atan kazanir
Murat Kara/Cenk Yelkenci/Melih Açıkgöz 0-5 Ahmet Ulukırlı/Onur Akmeşe/-fatihpar