Geleneksel 3. GSC Haxball Turnuvası | Şampiyonlar Belli Oldu


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
images



Geleneksel 2. GSC Haxball Turnuvasıni kazanan takimi ( Murat Kara-Cafer F. Can-Arda Deniz ) tebrik ederek konuyu aciyorum.



Kurallar;



1- Maclar, katilimlar bittikten sonra hemen baslayacaktir.

2- 3 vs 3 seklinde, big sahada, ilk tur maclari 10 dakika sure ve 4 e ulasan kazanacaktir. Yari final maclari 15 dakika-4 de biter, final ise 20 dakika-5 de biter.. beraberlik halinde bir mac daha yapilacak

3- Toplam 8 takim yani 24 kisi katilacak. Kalan kisiler yedekte olup son anda isi cikan kisilerin yerine alinacaktir. macin ertelenmesi gibi bir durum yoktur.Turnuva bu gece bitecektir. bu yuzden onumuzdeki 2 saat icinde online olmayacaklar katilmasin lutfen.

4- Eslesmeler ve takimlar kura sonucuyla belirlenecektir.



Katilanlar;



1-Arda Deniz

2-Uğur Bulut

3-Ahmet Ulukırlı

4-Cenk Yelkenci

5-Murat Kara

6-Behiç Armağan

7-Metin EREN

8-Uğurcan Özdinç

9-Hakan Tan

10-Mert Coşkun İsbir

11-Göksel Ayrancı

12-Aykut Akyıl

13-Cafer F. Can

14-Onur Arslan

15-Emre Zeytun

16-Abdullah Turan

17-Aydın Kay

18-Alper Önal

19-Tolga Aybakan

20-Mustafa Yavuz

21-Emre Saykal

22-Berat Yesir

23-Volkan Aslan

24-fatihpar



Yedekler;



1-

2-



Takimlar



1-Cenk Yelkenci, Uğur Bulut, Volkan Aslan

2-Alper Önal, Tolga Aybakan, Berat Yesir

3-Emre Saykal, Mert Coşkun İsbir, fatihpar

4-Aydın Kay, Metin EREN, Hakan Tan

5-Cafer F. Can, Göksel Ayrancı, Abdullah Turan

6-Onur Arslan, Emre Zeytun, Murat Kara

7-Mustafa Yavuz, Uğurcan Özdinç, Ahmet Ulukırlı

8-Aykut Akyıl, Arda Deniz, Behiç Armağan



Eslesmeler;



ILK TUR big saha-10 dakika-4 atan kazanir



Mustafa Yavuz, Uğurcan Özdinç, Ahmet Ulukırlı 4-0 Cenk Yelkenci, Uğur Bulut, Volkan Aslan

Aykut Akyıl, Arda Deniz, Behiç Armağan 4-0 Aydın Kay, Metin EREN, Hakan Tan

Alper Önal, Tolga Aybakan, Berat Yesir 4-0 Emre Saykal, Mert Coşkun İsbir, fatihpar

Onur Arslan, Emre Zeytun, Murat Kara 4-2 Cafer F. Can, Göksel Ayrancı, Abdullah Turan



YARI FINAL big saha-15 dakika-4 atan kazanir



Onur Arslan, Emre Zeytun, Murat Kara 3-4 Alper Önal, Tolga Aybakan, Berat Yesir

Aykut Akyıl, Arda Deniz, Behiç Armağan 0-4 Mustafa Yavuz, Uğurcan Özdinç, Ahmet Ulukırlı



FINAL big saha-20 dakika-5 atan kazanir



Mustafa Yavuz, Uğurcan Özdinç, Ahmet Ulukırlı 3-5 Alper Önal, Tolga Aybakan, Berat Yesir
 
Cevap: Geleneksel 3. GSC Haxball Turnuvası | Yeni | 22:00-01:00



ellerimi ovusturarak sercan horozcuyu (cakma melo) karşıma bekliyorum
 
Cevap: Geleneksel 3. GSC Haxball Turnuvası | Yeni | 22:00-01:00



Beni de yaz.

Not:Oynamayı bilmiyorum ona göre bir takıma verin.
 
Cevap: Geleneksel 3. GSC Haxball Turnuvası | Yeni | 22:00-01:00



bugün ilk kez girdim bu oyuna. az oynuyam da bende katılırım. beginnerım daha :)
 
Cevap: Geleneksel 3. GSC Haxball Turnuvası | Yeni | 22:00-01:00



Oynamayı bilmeyenler katılmasın bence :=) Belli bir seviyede oynuyanlar gelsin.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt