Geleneksel 8. GSC Haxball Turnuvasını kazanan Behiç Armağanı tebrik ederek konuyu aciyorum.
Kurallar;
1- Maclar, katilimlar bittikten sonra hemen baslayacaktir.
2- 3 vs 3 seklinde, big sahada, ilk tur maclari 10 dakika sure ve 4 e ulasan kazanacaktir. Yari final maclari 15 dakika-4 de biter, final ise 20 dakika-5 de biter.. beraberlik halinde bir mac daha yapilacak
3- Toplam 8 takim yani 24 kisi katilacak. Kalan kisiler yedekte olup son anda isi cikan kisilerin yerine alinacaktir. macin ertelenmesi gibi bir durum yoktur.Turnuva bu gece bitecektir. bu yuzden onumuzdeki 2 saat icinde online olmayacaklar katilmasin lutfen.
4- Eslesmeler ve takimlar kura sonucuyla belirlenecektir.
Katilanlar;
1-Melih Açıkgöz
2-Barış Küçükpehlivan
3-Ahmet Ulukırlı
4-Uğur Öztürk
5-Arda Kuyumcu
6-Onur Arslan
7-Sercan Horozcu
8-Adil Cem EKİNCİ
9-Arda Deniz
10-Umut Sezer
11-Kayra İnan
12-Aykut Akdemir
13-Aydın Kay
14-Çağlar Çelik
15-Aykut Akyıl
16-fatihpar
17-Metin EREN
18-Çağatay Arslan
19-Murat Kara
20-Volkan Aslan
21-Behiç Armağan
22-Kürşad Bahadır
23-Alper Önal
24-Fatih Can
Yedekler;
1-
2-
Takimlar
Melih Açıkgöz/Umut Sezer/Çağlar Çelik
Onur Arslan/Çağatay Arslan/Alper Önal
Aykut Akdemir/Behiç Armağan/Fatih Can
Metin EREN/Barış Küçükpehlivan/Uğur Öztürk
Ahmet Ulukırlı/Kayra İnan/Arda Deniz
Kürşad Bahadır/Sercan Horozcu/Arda Kuyumcu
fatihpar/Murat Kara/Adil Cem EKİNCİ
Volkan Aslan/Aykut Akyıl/Aydın Kay
Eslesmeler;
Melih Açıkgöz/Umut Sezer/Çağlar Çelik - Onur Arslan/Çağatay Arslan/Alper Önal
Ahmet Ulukırlı/Kayra İnan/Arda Deniz - Volkan Aslan/Aykut Akyıl/Aydın Kay
fatihpar/Murat Kara/Adil Cem EKİNCİ - Aykut Akdemir/Behiç Armağan/Fatih Can
Metin EREN/Barış Küçükpehlivan/Uğur Öztürk - Kürşad Bahadır/Sercan Horozcu/Arda Kuyumcu
ILK TUR big saha - 10 dakika - 4 atan kazanir
Melih Açıkgöz/Umut Sezer/Çağlar Çelik 0-4 Onur Arslan/Çağatay Arslan/Alper Önal
Ahmet Ulukırlı/Kayra İnan/Arda Deniz 2-4 Volkan Aslan/Aykut Akyıl/Aydın Kay (ilk maç 1-1 , ikinci maç 2-2)
fatihpar/Murat Kara/Adil Cem EKİNCİ 2 - 1 Aykut Akdemir/Behiç Armağan/Fatih Can (ilk maç 2-2)
Metin EREN/Barış Küçükpehlivan/Uğur Öztürk 4 - 1 Kürşad Bahadır/Sercan Horozcu/Arda Kuyumcu
YARI FINAL big saha - 15 dakika - 4 atan kazanir
Volkan Aslan/Aykut Akyıl/Aydın Kay 4-0 Metin EREN/Barış Küçükpehlivan/Uğur Öztürk
Onur Arslan/Çağatay Arslan/Alper Önal 0-4 fatihpar/Murat Kara/Adil Cem EKİNCİ
FINAL big saha - 20 dakika - 5 atan kazanir
Volkan Aslan/Aykut Akyıl/Aydın Kay 5-1 fatihpar/Murat Kara/Adil Cem EKİNCİ