Geleneksel Beyin Fırtınası-7 Konu:(Aşk) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Geleneksel Beyin Fırtınası-7 Konu:(Aşk)

Cevap: Geleneksel Beyin Fırtınası-7 Konu:(Aşk)

Aşk aptallıktır. Aptal aptal sağa sola bakmaktır. Bazen çok aç olup ,yemek yiyememektir. Nefret ettiğin okula gitme isteği uyandırır. En azından bende böyleydi.

Aşkı merak etmenize gerek yok. Bir gün karnınız ağrayacak kadar fazla çikolata yiyin yeter.

Her gün "pohpoh"lamak degilde, 2-3 defa "seni seviyorum" demeleri veya taktire şayan bulduklari durumlari övmeleri eşlerini mutlu eder. Hem mutlu bir eşin'in getirisi olan huzurlu bir yuva elde etmiş olacaklar... Herşey kelimelerde gizli, cidden sizce kadinlar çok fazla şey mi istiyorlar? Sadece birkaç kelime isterler...

Ama nedense biz erkekler bu kelimeleri kullanmamak için inat ediyoruz...=)

Aşksa gösterelim Aşkı yahu...:D

Evettt.Çok güzel konuya değindin.

Erkek aldatır demi.Artık erkekler aldatmıyor,kızlar aldatıyor.Şahsen aldatılmış biri olarak söylüyorum.Güzel bir duygu:D

İnsan kötü oluyor ama bende sonunda ona çektirdim.Hemde ne çektiriş:D

Anladım ki bu dünyada kızlara karşı iyi olmucaksın.Bir laf var deve-diken ilişkisi:D

İster, istemez oluyorsun be... Bende her zaman öyle diyorum ama birisini sevdin mi dediğin gibi olmuyor.

Bakın bayanları kötülemeyin...

Ahanda konudaki yazılarınız burada...:p

sonra birgün karşınıza çıkar bu yazılar...

Unutmayın Aşk için neler yapıyorsunuz...=)

Forumun yaş ortalamasını düşündüğümde ah aşk diye içerleyebilecek çok insan olduğunu düşünmüyorum,ben de bunlardan birisiyimdir sanırım.Onun için artistik yapmadan,daha objektif bir biçimde bahsedelim aşktan,ne dersin hansel ? :D

Forumun yaş ortalamasını düşündüğümde ah aşk diye içerleyebilecek çok insan olduğunu düşünmüyorum,ben de bunlardan birisiyimdir sanırım.Onun için artistik yapmadan,daha objektif bir biçimde bahsedelim aşktan,ne dersin hansel ? :D

Şu salak mesajım yüzümden yazmayı bıraktıysanız özür diliyorum ülen,yazın lütfen,boş durmasın buralar. :D

Özeti iki cümledir. Birisi ''Seni seviyorum'', diğeri ''Senden nefret ediyorum''.

Aynen öyle. Bu yaşlarda uçkurda biter iş. Ne kadar kızla yiyiştin , kaç kız götürdün onun yarışı yapılır. Yalansa yalan deyin.

Seviyeyi anlatmaya çalıştı işte adam.Seviye yerlerde,aşk maşk hak getire,yok öyle birşey.Anca askerlik yaparsın,gelirsin,statün kemale ermiş olur,o zaman aşk aşk olur.

bu da benden size

Aynen öyle. Bu yaşlarda uçkurda biter iş. Ne kadar kızla yiyiştin , kaç kız götürdün onun yarışı yapılır. Yalansa yalan deyin.

Yalan arkadaşım.

Sadece arkadaş arasındaki muhabbetlerde abarta abarta anlatılır. Eğer sevgi varsa değer veriyor ise birine bunuda yapmaz hatta kimse.

Kendi adıma konuşmam gerekirse böyle bir gayretim vardı , bitti gitti. Belki biraz olgunluk göstermek lazım böyle konularda ama o tür muhabbetlerin sadece arkadaş arasında olucağı kanaatindeyim o da yalan yanlış.

Üst Alt