geleneksel beyin fırtınası 'real-barça hangisi büyük?' - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

geleneksel beyin fırtınası 'real-barça hangisi büyük?'

Cevap: Geleneksel Beyin Fırtınası-17 Konu: Real-Barça Hangisi Büyük...?

Barcelona'nın son dönemde oynadığı futbolu 5-10 yıl sonra Barcelona bile oynayamaz bence. İlla ki bu tıkır tıkır işleyen bir sistemin kopma noktası olacaktır.

Tabii ki katılıyorum buna ama o dönem sanırım David ile birlikte gitmişlerdi ve Henry de sakatlanınca onu göndermeyi seçtiler sanırım. Hayatlarının en büyük hatasını yaptılar o dönem. Henry'nin en iyi dönemlerini izleme fırsatım olduğu için şanslıyım. Müthiş oynuyordu tek kelimeyle Bergkamplı dönemde zaten takım olarak harikaydılar.

Bir de ek olarak Real Madrid ve Barcelona bana göre mentalite olarak çok ayrı klüpler. Real Madrid yüzyılın takımıdır gelmiş geçmiş en iy takımdır buna kimsenin itirazı olamaz ancak son dönem Real Madrid bana göre çok antipatik bir takım olmaya başladı. Güçlerini paraya dayandırmaya başladılar iyice ve uzun yıllardır takım olmayı başaramadılar. Barcelona bu noktada Real Madrid'in fazlasıyla önünde şu an. Tabii ki birde Messi ve Xavi gibi iki etki var. Barcelona'nın Real Madrid kadar büyük olablmesi için önünde en az 10-20 yıl var ama şu anki işleyen alt yapı sistemleri devam ederse bunu bir ihtimal başarabilirler.

:asd: müthiş analiz yapmışım.

Üst Alt