Geleneksel Ramazan l SAHUR-İFTAR Sohbet Başlığı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Geleneksel Ramazan l SAHUR-İFTAR Sohbet Başlığı:ka21: Teravihi kıldık biz (gerçi gidemedim de, kılındı)Herkese hayırlı Ramazan'lar. :ayatollah:
 
Cevap: Geleneksel Ramazan l SAHUR-İFTAR Sohbet BaşlığıBen önceden bir not yazayım. Günler çok uzun, havalar çok sıcak. Oruç tutmak çok zor. Bu sebeple oruç tutanların canının çekeceği paylaşımlarda bulunmayın lütfen.İnsanlar susuzluktan çatlarken paylaşılan içecek resmi koymak şık olmaz. Öyle ki bunu yapan kişi kendisi de oruçlu olsa bile şık olmaz. Bir kısmımız bu tür şeylere dayanıklı olabilir ama diğerlerinin bam teline basmak doğru olmaz. "Gördüğü resimden etkilenecek olan oruç tutmasın" demek de bir diğer şık olmayan davranış türü olur, peşinen söyleyeyim.Şakalaşmaları anlarız ama bu durum rahatsızlık yaratırsa yada tekrarlanırsa altında kötü niyet arayabiliriz.Anlayışınıza sığınıyor, hepinizin ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diliyorum.
 
Cevap: Geleneksel Ramazan l SAHUR-İFTAR Sohbet BaşlığıCümle Dostlara Hayırlı Ramazanlar...

Sahur'da bu gece fazla yağlı yemeyin...

Malum havalar sıcak beyler...:D

Bol bol Limonata ve Şerbet içmenizi tavsiye ederim...:)
 
Cevap: Geleneksel Ramazan l SAHUR-İFTAR Sohbet Başlığıhayırlı bi işim olacak bu ramazanda inşallah.çok bekledim çok istedim.ALLAH BİLİYO : )
 
Cevap: Geleneksel Ramazan l SAHUR-İFTAR Sohbet BaşlığıTekrardan hayırlı ramazanlar.Yemek değil de susuzluk fena.Allah çalışanlara yardım etsin:eek:
 
Cevap: Geleneksel Ramazan l SAHUR-İFTAR Sohbet BaşlığıBirkaç dakika önce sahur vaktim doldu benim. :ka21:

Herkese hayırlı Ramazanlar. Bu Ramazan'da birkaç hedefim var İnşallah hedeflerime ulaşırım
 
Cevap: Geleneksel Ramazan l SAHUR-İFTAR Sohbet BaşlığıYahu Ramazan geldi hakikaten.:)Allah'ım sen kolaylaştırıcısın, bizim de bu sıcaklarda oruç tutmamızı kolaylaştır. Tuttuğumuz/tutacağımız orucu, kıldığımız/kılacağımız namazı, ettiğimiz/edeceğimiz duaları ümmeti olduğumuz Peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV) Efendimizin hürmetine dergahından geri çevirme. Şüphesiz sen işiten ve dualarımızı kabul edensin.
 
Cevap: Geleneksel Ramazan l SAHUR-İFTAR Sohbet BaşlığıHayırlı ramazanlar reisler. Bu aralar havalar aşırı sıcak gidiyo, Allah yardımcımız olsun.
 
Cevap: Geleneksel Ramazan l SAHUR-İFTAR Sohbet BaşlığıHerkese Hayırlı Ramazanlar....Allah'ım, tutmuş ve tutacağımız oruçları kabul et.
 
Cevap: Geleneksel Ramazan l SAHUR-İFTAR Sohbet Başlığı12 saat çalışıcaz 17 saate yakın oruç tutucaz bu da güzel bişi nefsi köreltmek derler ya hani :)
 
Cevap: Geleneksel Ramazan l SAHUR-İFTAR Sohbet BaşlığıHe yav...

Şu Radyo işin ciddiye alabilirim...:ka21:Altyapısını anlatırsanız yapabilirim herhalde...:ka21:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt