Gelmiş Geçmiş En İyi Rock Grubu Hangisi? (Dev Anket) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gelmiş Geçmiş En İyi Rock Grubu Hangisi? (Dev Anket)

Gelmiş Geçmiş En İyi Rock Grubu Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    51
Kardeşin Iron Maiden'in I'sından bile bahsetmedim. Neyin kafasını yaşıyorsun? :D Sonuçta anket 25 seçenekle sınırlı. Bi şekilde bazı gruplar dışarda kalacak. Emin ol Linkin Park olmasa da birisi çıkar Linkin Park niye yok der.

Yahu iyi de Türkiye'nin en iyi takımı hangisi diye sorup listeye GS'yi almamak gibi bir şey hacı ondan şeyettim :D

Yine senin bileceğin iş tabii :)

Floyd
Guns and roses
Beatles
Zeppelin
Nirvana
Black sabbath
Türk olarak dinlemenizi istediğim
Dr. Skull çoğu rockçı bilmez
Rainbow
Deep purple
Electric light orcestra
Black sabbath
Soad
Mötorhead

Vs vs

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yahu iyi de Türkiye'nin en iyi takımı hangisi diye sorup listeye GS'yi almamak gibi bir şey hacı ondan şeyettim :D

Yine senin bileceğin iş tabii :)

Güzel kardeşim listede Queen var, Pink Floyd var, Scorpions var, Led Zeppelin var, Beatles var. Var oğlu var. Bunlar efsane değil mi? :D İlla başka grup söyleyeceksen söyle işte.

Bu konuyu açıp şıklara metal gruplarını yazmak mantıklı değil. Konuya yazılanlar daha bir garip. Maiden Metallica falan yazan var. Zaten müzikte "EN"lerden bahsetmek çok saçma. Hepsi türünün önde gelen isimleri.

Bu 3'ünü otomatik olarak elersek

• Metallica
  • Rammstein
  • Nightwish

En iyi mi tartışılır ancak en sevdiğim Scorpions diyebilirim.

Türkiyede herkes tarafından saygı duyulan sayılı Rock severlerinden biri olarak demem şudur ki hard rock/metal diye ayrı birşey yapsaydınız bazı grupları oraya taşısanız çok daha iyi anket olurdu hatta prog. rock psy. rock falan diye yoksa ortalık karışır.Queen,pink floyd,led zepplelin beatles arasında seçim yapılmamalı diğerine ayıp olur.

Bu arada;

Linkin Park kim Galatasarayda mı oynuyor.
-Cristian Vieri.

Üst Alt