# Gelson Fernandes


Cevap: Gelson FernandezOncelikle slm renktaslar,hep okuyarak takip ediyodum artk yazicamda insallahAcikcasi hic izlemedigim bir futbolcu,bilenler biraz bilgi verebilirmi?
 
Cevap: Gelson FernandesŞu konuda biraz tartışılmış, işe yarayabilir:https://www.gscimbom.com/forum/haldun-ustunel-transfer-forumu/11247-_-gelson-fernandes.html

Ayrıca konu içinde Elano hakkında yapılan yorumlara dikkat :) Benim en çok dikkatimi çeken şu oldu :Çok zor değil, imkansız. Adamların para derdi yok bir kere, dolayısıyla Elano'nun fiyatı yok. Kim talip olduysa teklif dahi yapamadan çekildi, Inter dahil. Ayrıca bu sene bütün oyunu Elano'nun çevresine kurmayı planlıyorlar. Anlayacağınız Cit'den herkesi alabilirsiniz ama Elano'yu asla.
 
Cevap: # Gelson FernandesKaramsarlik Avrupa'dan elenmek degil, gereken kriteller yerine getirilmedigi icin elenmek. Hemde daha 2 sene evvel benzer bir tablo yasanmisken.
 
Cevap: # Gelson Fernandeslinkteki habere yapılan yorumlar. çeviri biraz kötü ama ne yazılmak istediği anlaşılıyor... yorum sizin.yorum1: yıldır, onun hakkında bir süper yetenek tarafından yazılı, ama "yapılmış o nirgens var! Ona ilgi neden bu kadar çok fazla kulübü gerektiğini bilmiyor musun? Evet, umutları daha az ve daha az belirgin.yorum2: Ne yazık ki, İtalyanca, hiçbir başarı olacaktır. Bu tür oyuncular Avrupa'da binlerce bulunmaktadır. Sonunda o şekilde Chievo olarak tezgah kadar sıcak. İtalya'da, sonbahar gibi daha soğuk oluyor!
 
Cevap: # Gelson Fernandesbu adam çok top çalan,tekniği iyi,pas yüzdesi iyi ve tam hocanın aradığı bir oyuncu.cityde gareth barry geldiği için satıldı.:)
 
Üst Alt