Genç Fenerli Tarık Ongun! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Genç Fenerli Tarık Ongun!

penaltimizi vermeyen salak fbli hain su pozisyonu yanlis yerde durdugundan gormemis

nintchdbpict000364079969-e1509571063895.jpg

bu hiyari mac icinde bayiltilmaya calisan renktasimiza spor bakanligindan plaket verilmelidir

Kayseri macinda da bize bir kiyagi oldu unutmayalim

Ekli dosyayı görüntüle 19024

benzer pozisyonlarmis sinan bey

bu tarik yakini goremiyor olsa gerek

Bu iki yan hakemleri Avrupa'nın en iyileri arasında. Orada bu tür hataları hiç olduğunu görmedim şahsen.

Çakır bu Avrupa seviyesinde olmasının bence en büyük neden bu iki yan hakemleri.

Cunku orada penalti ofsayt kacirinca munih ya da psg taraftari bozuk para , tukuruk , hakaret yagmuruna tutmuyor ,

bu da bizim ayibimiz

Cidden ağır Fb’li bu hakem. İstisnasız olarak her fb maçında fb lehine hata yapıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu adam aynı zamanda Türk futbol tarihinin gelmiş geçmiş en kritik maçı olan 12 Mayıs 2012 Fenerbahçe-Galatasaray maçının da hakemiydi ve fanatik fenerli olmasına rağmen Kadıköy'de Galatasaray'ın şampiyon olmasına engel olamamıştı. Hakemlere çok iş düşen bir maç değildi belki ama art niyetli biri olsa mutlaka o maçta tuttuğu takımı kayıracak bir hata yapardı diye düşünüyorum..

Bu adam aynı zamanda Türk futbol tarihinin gelmiş geçmiş en kritik maçı olan 12 Mayıs 2012 Fenerbahçe-Galatasaray maçının da hakemiydi ve fanatik fenerli olmasına rağmen Kadıköy'de Galatasaray'ın şampiyon olmasına engel olamamıştı. Hakemlere çok iş düşen bir maç değildi belki ama art niyetli biri olsa mutlaka o maçta tuttuğu takımı kayıracak bir hata yapardı diye düşünüyorum..

O sezon zaten bizim şampiyon olmamızı istiyordu fenerasyon ve mhk çünkü olmasaydık uefa ve fifa'ya baskı yapıp şikecileri düşürürdük. (bunların Avrupa'ya gitmemesi bizim taraftarın sayesinde oldu. Biz o mail organizasyonlara katılmasaydık lazlar şampiyonlar ligine gidemezdi) Terim sezon sonu konuşacağım diyordu ama vazgeçti şampiyonluktan sonra.

Üst Alt