Gençlerbirliği Maçı İlk 11'i ve Taktik Anlayışı Nasıl Olmalı ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gençlerbirliği Maçı İlk 11'i ve Taktik Anlayışı Nasıl Olmalı ?

Cevap: Gençlerbirliği Maçı İlk 11'i ve Taktik Anlayışı Nasıl Olmalı ?

Ceyhun'u oynatacağını sanmıyorum.Muslera-H.Balta-Servet-Semih-Eboue-Melo-Selçuk-Ayhan-Riera-Kazım-Baros 11'iyle çıkar..

Ceyhun oynamalı stoperde.. Kazm'ın yerine de Sercan

Muslera

Eboue-Gökhan-Semih-Balta

Kazım-Melo-Selçuk-Riero

Baros-Sercan​

Anca böyle kazanabiliriz.

------------Muslera-------------

Eboue---Semih---Gökhan---Hakan

Kazım---Melo---Selçuk---Riera

---------Sercan---Baros-----------

Sercan Baros olmalı bencede. hemde 90 dakika.. Semih kaya dinlendirilsede güzel olur . bir maçlık Zan Servet izleyelim bişey olmaz. Semihsiz olmamalıyız fener macında

Sercan Baros olmalı bencede. hemde 90 dakika.. Semih kaya dinlendirilsede güzel olur . bir maçlık Zan Servet izleyelim bişey olmaz. Semihsiz olmamalıyız fener macında

abi naptın sen ya :) semihi bu kadar abartmayın arkadaşlar sivas maçında yedğimiz golde %1000 hatası var fener maçında böle bi gol yersek çıkarmak bu kadar kolay olmaz.. Bana sorarsan bencede oynamalı ama bu maçta kesinlik oynayıp biraz daha güven kazanmalı.. adam 90lı mı 91li mi ne bırakın oynasın alışsın..

not: aynı şeyi kewell için söylüduk.. düşün artık :)

mahir abi sen niye serveti kadroya yazıyon mazoşistlik varmı sende:)

İlk 11'e Kazım diyen var yav.Adam hiç bir şey yapmıyor ki.

o servet denen adam hicbir pozsiyon yokken gol yedirir bize. servete hic şans vermedim diye servete forma verecekse yandı gülüm keten helva.

Yazanlar da biliyor birşey yapmadığını ama Fatih hocanın has adamı ve torpillisi olduğu için ilk 11 başlayacağını sen de biliyorsun ben de biliyorum :-)

Başlıkta nasıl olmalı yazıyor dimi.Fatih hoca kimi seçecek ona cevap veriyor gibiyiz.

Terim'in kadrosu bu olur..

------------Muslera-------------

Eboue---Semih---Servet---Hakan

----Melo---Ayhan---Selçuk------

Kazim---------Baros--------Riera

Servet oynar , Gökhan Zan yedekte yoktu.

Ayhan oynar, Ceyhunun yerine oyuna aldi dün

Digerleri banko zaten.

Başlıkta nasıl olmalı yazıyor dimi.Fatih hoca kimi seçecek ona cevap veriyor gibiyiz.

İnsanların elleri ister istemez Kazım'a gidiyor. Boşu boşuna kendi düşündükleri kadroyu yazmak istemiyorlar. Biz ne kadar yazsak da burada istediğimiz kadroyu Fatih hoca kendi kafasına ve egolarına göre bir kadro çıkaracak.

İlk 11'e Kazım diyen var yav.Adam hiç bir şey yapmıyor ki.

istedigimizden degil FT in böyle oynatacagindan yaziyoruz ...

.....

bi T.D düsünün 11 haftada 2 asist 1 gol atan 2 tane kanat oyuncusundan vaz gecmiyor ne derdiniz buna ... $AKA gibi dimi evet kazim 1 gol 1 aisit riera 1 asist ve bu adamlar hala 11 de ler ... FT yi cok severim ama insan bu kadarda KÖR olamaz... yaptigi GALATASARAY TARAFTARINa ve bu 2 kanat oyuncusunun arkasinda bekleyen genc adamlara AYIP kim ne derse desin...

İnsanların elleri ister istemez Kazım'a gidiyor. Boşu boşuna kendi düşündükleri kadroyu yazmak istemiyorlar. Biz ne kadar yazsak da burada istediğimiz kadroyu Fatih hoca kendi kafasına ve egolarına göre bir kadro çıkaracak.

Kazım yine 11 de başlayacak net ama ben görmek istemiyorum bu adamı 11 de artık yav.

Aslında taktikten cok kanatlarımızın nasıl bir performans gösterecegi cok önemli.

Üst Alt