Gençlerbirliği Maçının Hakemi Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gençlerbirliği Maçının Hakemi Belli Oldu!

Kurallara uygun calinan toplarin faul ile cezalandirilacagi ,anlamsiz kartlarin iki takima da cikabilecegi mac

bu hakem malesef seyirciyi delirtir

Rize maçında takımın leş halini hatırlıyorum da hakemi ben de hatırlayamadım.
Ordu maçında da hakemlik bir şey var mıydı hatırlayamadım. Muslera'nın degajının Selçuk'un topuğundan dönüp gol olduğu maç. :D

Vardi ama lehimize , ilk golumuzun baslangici ofsayt , yan hakem onu kacirmisti

aleyhte ise anlamsiz anlamsiz fauller , ya da faulle alinan toplara duduk calinmamasi vs

ama o maci geren pozisyon 0-2 ye getiren penaltiydi , hakem hakliydi , balta salakca elle oynamisti

Vardi ama lehimize , ilk golumuzun baslangici ofsayt , yan hakem onu kacirmisti

aleyhte ise anlamsiz anlamsiz fauller , ya da faulle alinan toplara duduk calinmamasi vs

ama o maci geren pozisyon 0-2 ye getiren penaltiydi , hakem hakliydi , balta salakca elle oynamisti

2012/2013 Galatasaray-Orduspor dakika 58 gol Wesley Sneijder tr.beinsports.com

Hafifin de hafifi bir ofsayt bu,bu bence hakem hatası değil açıkçası.

O maç nedense o dönemde hakem katliamı olarak lanse edilmişti,Terim oyundan atılmıştı falan.

şerefsizce bir atama daha!!!1
234716.png

Fatih hocanin cildirdigi mac degilmiydi?

Evet o maç. Abdürrahim Albayrak'a dirsek attığı maç :D:D Sadece o da değil, 1 sezonluk manşet var maçta.

Maçı izlerken de demiştim, belki foruma da yazmışımdır. Orduspor hiçbir şey yapmadan 2-0 öne geçti, birinin ortalığı yakması lazım demiştim. Fatih Terim varsa ortalığı o yakar zaten :D

Sneijder falan sol bekte kademe alıyordu oyun akarken. Burak o zamanlar hakkatan tay gibi. Hamza zamanında arka adale gittikten sonraki haliyle kıyaslanmaz, çok etkili. Selçuk o zamanlar Xelçuk.

Özeti izleyince Drogba'yı ne kadar özlediğimi fark ettim. :/

Üst Alt