Gençlerbirliği taraftarlarından İlhan Cavcav'a sert tepki - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gençlerbirliği taraftarlarından İlhan Cavcav'a sert tepki

Cevap: Gençlerbirliği taraftarlarından İlhan Cavcav'a sert tepki

O gün geldiğinde ilk taşı içinizde ki en günahsız olanımız attı.. Tebrikler Ünal Aysal.

bu cavcavın abisi Galatasaray oynamıştı dimi.

vallahi Gençler taraftarına helal olsun :005:

bütün tarafsız medya da zaten bizimle aynı görüşte. fb yalakaları hariç.

Çıkarcılar kendilerini belli ederken kulüpten hiç biri çıkarı olmayan taraftarlar yani bizler bu davranışlarımızla herşeyi doğru yola sokacağız.

Emniyet Adalet Taraftar el ele şikeciler kümeye.

Gençlerbirliği taraftarını kutluyorum.

Sivas ve fb taraftarindan baska butun takim taraftarlari adaletden yana. Cok guzel birsey bu. Gencler taraftarinin ozellikle Baskanimizi belirtmesi tam bir kapak olmus Cavcav'a.

Güzel.... Ünal Aysalın acıklamalarıyla taraftarlar ve yönetimler ters düşmeye basladı....

Başkanımız açıklamasında kimseyi karşı karşıya getirmek değil, ivedilikle adeletin tecellisi amacını güdmüştür ve fakat yaranma telaşı içindeki bir takım bilinçsizlerce gördüğü saygısızca tepkiye yine bu camiaları destekleyenler tarafından en doğru biçimde cevap verilmiştir.

Toplumumuzdaki bilinçlenme hareketinin her kesime yansıdığını gösteren bu sevindirici olay artık popülizmin can çekiştiğini, realiteye uygun davranış biçiminin ise hakim kılındığını kanıtlamaktadır. Sağduyulu Gençlerbirliği taraftarına gönülden teşekkürler...

Başkanımız açıklamasında kimseyi karşı karşıya getirmek değil, ivedilikle adeletin tecellisi amacını güdmüştür ve fakat yaranma telaşı içindeki bir takım bilinçsizlerce gördüğü saygısızca tepkiye yine bu camiaları destekleyenler tarafından en doğru biçimde cevap verilmiştir.

Toplumumuzdaki bilinçlenme hareketinin her kesime yansıdığını gösteren bu sevindirici olay artık popülizmin can çekiştiğini, realiteye uygun davranış biçiminin ise hakim kılındığını kanıtlamaktadır. Sağduyulu Gençlerbirliği taraftarına gönülden teşekkürler...

Benim demek istediğim de senin bana anlattıgın olayın kısaca tercümesiydi zaten renktas :) aynı seyi söledik ben biraz daha taraftar ağzıyla yazdım sadece :D

cavcav gençlerbirligi taraftarını hafife aldı ama yanıldı helal olsun arkadaşlara.

Helal olsun çok sevindim , azizeden yediği paranın haddi hesabı yok bu cav cav şerefsizinin rantı kesilince nasılda havlıyor E.T

Gençler taraftarı zaten elit bi kesimdir , hocalar , öğretim üyeleri , doktorlar , mühendisler seçkin insanlar vardır.O yüzden tribünleri yoktur. :)

Ben buna şapka çıkartırım aga. :tiphat: Helal olsun.

Giriş cümlesiyle tüylerim diken diken oldu başkanımıza verdikleri destek kısmında şuuurumu kaybetme notasına geldim.

Helal olsun satılmamış şerefli taraftar topluluklarına.

Üst Alt