Gençlerbirliği taraftarlarından İlhan Cavcav'a sert tepki - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gençlerbirliği taraftarlarından İlhan Cavcav'a sert tepki

Cevap: Gençlerbirliği taraftarlarından İlhan Cavcav'a sert tepki

Gençler taraftarı zaten elit bi kesimdir , hocalar , öğretim üyeleri , doktorlar , mühendisler seçkin insanlar vardır.O yüzden tribünleri yoktur. :)

Baş komiserleri unutuyorsun.

behzat-mac_640.jpg

Helal osun gençlerbirliği taraftarlarınada. Üstlerindekiler gibi satılık olmadıklarını gösterdikleri için.

cavcav o tesisleri kimin parası ile yaptı acaba? bence bastonunu alıp gitmeli

En güzel taraftar açıklaması budur

Şu kısıma bittim

"SAYIN BAŞKAN TESİSLERİNİZİDE ALIN GİDİN, TAKIMIMIZI BİZE VERİN SADECE, YALAKALIKLARLA SÜPER LİGDE YER ALMAKTANSA, ŞEREFİMİZLE 2. LİGLERDE YER ALIRIZ."

ne de olsa kimin takımı

behzat çeee behzat çe ( çıldırın melodisi ile :D )

Gençlerbirliğinin taraftarı varmış, onu gördüm. Az ama öz taraftarmış helal olsun..

off cok sert olmus okurken ben utandim yerin dibine girdim helal olsun adamlara.

simdi bu aciklamayi neden sporx ve baska spor siteleri yayinlamiyor acaba ben gormadim daha burada paylasimasaydi heberim olmazdi.

Gençler taraftarı iyi bir taraftar grubu olduğunu yine kanıtladı.Süper bir yazı olmuş:tiphat:

Helal olsun.

Doğru zincirimiz giderek büyüyor ve artniyetlilerce gözardı edilmesi imkansız hale geliyor.

Sağduyulu Gençlerbirliği taraftarına teşekkür ederiz.

''Gençlerbirliği taraftarı iyi bir taraftar'' lafına katılmıyorum. %90'ının tuttuğu ikinci takım Fenerbahçe'dir. Ankara'da Fenerbahçe'den en çok nefret eden Ankaragücü ve Gecekondu'dur.

Üst Alt