Gençlerimiz | Kiradaki Geleceğimiz - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gençlerimiz | Kiradaki Geleceğimiz

Cevap: Gençlerimiz-Kiradaki Geleceğimiz

Serdar Bütün maçlardada oynadı Denizlide.

bugün antalya ile oynanan kupa maçında 76'da girdi geçen haftaki bank asya maçında güngören karşısındada oynamamıştı.Hamza Hamzaoğlu denen TD bozuntusu varken 2-3 oyuncu aldılar onları oynatır Serdar'ı oynatmaz gibime geliyor kaç defadır bağarıyorum burada şu adamlara sözleşmesine sakat ve ceza hariç her maçta oynayacak diye bir madde koymaktan aciz yönetim varken bu gençlerin hiçbiri bi halta yaramaz alan takımlar takımının 3 veya 4.alternatifi yapıyor bu oyuncuları

bugün antalya ile oynanan kupa maçında 76'da girdi geçen haftaki bank asya maçında güngören karşısındada oynamamıştı.Hamza Hamzaoğlu denen TD bozuntusu varken 2-3 oyuncu aldılar onları oynatır Serdar'ı oynatmaz gibime geliyor kaç defadır bağarıyorum burada şu adamlara sözleşmesine sakat ve ceza hariç her maçta oynayacak diye bir madde koymaktan aciz yönetim varken bu gençlerin hiçbiri bi halta yaramaz alan takımlar takımının 3 veya 4.alternatifi yapıyor bu oyuncuları

dünya futbol tarihinde böyle bir madde görülmüş yada duyulmuşmudur komik :) kim iyiyse teknik direktör onu oynatır adamlara böyle bir maddeyle gitsen bi taraflarıyla gülerler..

Denizli mahalle takımı değil ,kimse formayı garanti altına alamaz; o takımda sadece Serdar oynamıyor.

dünya futbol tarihinde böyle bir madde görülmüş yada duyulmuşmudur komik :) kim iyiyse teknik direktör onu oynatır adamlara böyle bir maddeyle gitsen bi taraflarıyla gülerler..

demek güler he onun için Manchester United Chelsea gibi klüpler alt liglere böyle madde koyarak yolluyorlar git araştır bakıyım bu oyuncular kiralandıkları takımda kaç maç oynamışlar ?bişeyi bilmeden bilmişlik taslama biliyoruzda konuşuyoruz.alt ligde farketmiyor mesela kasper schumichel leds united'da kiralık her maç oynuyor ingiltere 1.liginde premier ligde mesela Man Utd'li Welbeck'i SUnderland'in devamlı oynatması gibi bak bi tarafıyla gülmüyormuş bazıları :D

Danny Welbeck

Lig Sunderland 20 maç 6 gol

Lig kupası 2 maç 0 gol

Bana bişeyi bilmeden bilmişlik taslamayı kessin herkes Hamza Hamzaoğlu kovuldu zaten

demek güler he onun için Manchester United Chelsea gibi klüpler alt liglere böyle madde koyarak yolluyorlar git araştır bakıyım bu oyuncular kiralandıkları takımda kaç maç oynamışlar ?bişeyi bilmeden bilmişlik taslama biliyoruzda konuşuyoruz.alt ligde farketmiyor mesela kasper schumichel leds united'da kiralık her maç oynuyor ingiltere 1.liginde premier ligde mesela Man Utd'li Welbeck'i SUnderland'in devamlı oynatması gibi bak bi tarafıyla gülmüyormuş bazıları :D

Danny Welbeck

Lig Sunderland 20 maç 6 gol

Lig kupası 2 maç 0 gol

Bana bişeyi bilmeden bilmişlik taslamayı kessin herkes Hamza Hamzaoğlu kovuldu zaten

Çok biliyormuşun madem bana bir tane sözleşmesinde sakat ve ceza hariç her maçta oynayacaktır maddesi geçen oyuncu söylermisin bizde öğrenelim.. Örnek olarak Welbeck i vermişin bu adam iyi olduğu içinmi oynuyor yoksa senin dediğin şekilde sözleşmesindeki sakat ve ceza hariç her maçta oynayacaktır maddesi sayesindemi biraz aydınlatabilirmisin beni.. Ayrıca kasper in bonservisi Leeds de olması lazım ben öyle biliyorum..

Kiraya verdiğinde en az 15 maç oynar tarzı maddeler konulabiliyor barcelona pique yi kiraya verdiğinde öyle yapmıştı

Mehmet Düz ve İrfan Başaran'dan çok umutluydum. Orta alanımızda uzun süre sıkıntı çekmeyiz diyordum. Bu gençlerden istifade etme ihtimalimiz nedir acaba? Hala umut var mı yoksa yalanmı oldular?

Kartalspor'da kiralık oynayan Erhan Şentürk son 2 haftada attığı birer golle takımının iki maçı da 1-0 kazanmasını sağladı ve Kartalspor'u bir bakıma 2.Lige düşmekten kurtardı. Bakalım seneye kadroya girebilecek isimlerden olacak mı?

Serdar Eylik Karşıyaka

Ahmet Kesim Bözüyükspor

Sinan Osmanoğlu Bayrampaşa

Erhan Şentürk Karşıyaka

Emmanuel Culio Orduspor

Mehmet Batdal Karabükspor

Bogdan Stancu Orduspor

Juan Pablo Pino Al Nassr

Anıl Dilaver Samsunspor

Emre Yüksektepe Şanlıurfaspor

Semih Oğuz Siirtspor

Serdar Eylik Karşıyaka

Ahmet Kesim Bözüyükspor

Sinan Osmanoğlu Bayrampaşa

Erhan Şentürk Karşıyaka

Emmanuel Culio Orduspor

Mehmet Batdal Karabükspor

Bogdan Stancu Orduspor

Juan Pablo Pino Al Nassr

Anıl Dilaver Samsunspor

Emre Yüksektepe Şanlıurfaspor

Semih Oğuz Siirtspor

Bunlar takima donmeli digerleri hakkinda pek bilgim yok.

Bunlar takima donmeli digerleri hakkinda pek bilgim yok.

erhan çok iyiydi .ona yazık oldu asıl.hala kiralıksa güzel. yetenekleri körelmemiştir heralde. diyarbakır lige çıkarken sağ açık bile oynadı goller attı. 89luların en iyilerinden biri. kısa boyuna rağmen hava toplarına hakimdi. şut özellği,son vuruş özelliği iyiydi. dilerim başarılı olur.onun gibi bi forvete ihtiyacı var Türkiye nin.ve emre yüksektepe ...uğur ayhandan önce en çok adını saydığım isimdi...

Orta alanda Oğuz Sabankay, Mehmet Düz ve İrfan Başaran'dan çok umutluydum

Defanstan Sinan Osmanoğlu ve Murat Akça

erhan şentürk kendine iyi bakmıyomuş öyle diyolar. bu kafayla zor oynar GS da.diyarbakır lige çıktığı sezon iyiydi sağkanatta bile etkiliydi...yazık ediyo kendine.

bu arada altyapıda 3 yıl üst üste şampiyon olduğumuz dönemde sağbekte müthiş oynayan muhammet ali atam sivastaymış ve yedek kulübesindeydi. hücum yönü çok iyidir,yüreklidir. adnan polat yüzünden dağılmıştı 88-89' lular..Muhammed Ali Atam - Vikipedi

dilerim şans bulur ,çünkü yetenekli..

Üst Alt