Genel Kurulun Yok Edilmesi Lazım | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Genel Kurulun Yok Edilmesi Lazım

Genel Kurul çok saçma bir olay Galatasaray camiasında. 55-60 yaşından sonra cinsellik hayatı ölmüş, prostatlı yaşlıların dolup, kişisel ego tatmin ettikleri bir yer Galatasaray genel kurulu.

Böyle saçmalık olmaz. Galatasaray sürekli 2 sene ileri 5 sene geri gidemez.

Genel Kurul'un komple yok edilip, 50 yaşından gün almamış ve tercihen 35-45 yaş arası belli bir kariyeri olan kişilerin genel kurullara gelmesi gerekiyor. Tabi ki uA vs... gibi oluşumda ki okumuş cahil rantçıların işi yok burada.

uA yok edilecek, genel kurulda ki 55 yaş üstü bunakların hepsi yok edilecek.

Dursun ve yönetimi hain ilan edilip ihraç edilecek ve savcılığa suç duyurusunda bulunacak, çıkar amaçlı suç örgütü liderliği, çıkar amaçlı suç örgütü kurmak, Galatasaray taşınmazlarını kimliği belirsiz kişilere peşkeş çekmek, yolsuzluk, sabotaj vs... gibi ayrı ayrı ağır suçlardan.

Bunların acilen Haziran ayına kadar yapılması lazım.

Aysal-Öztürk-Süren-Yalman-Dürüst gibi önde gelen isimlerin adım atması lazım.

Burada yazdıklarım hayal ürünüdür üstünüze alınmayın.

5244incil7888190.png

fikir güzel fikir çözümüde biliyorum divandaki o bunak fosillerin alayı pilavcı degilmi

hepsinin pilavlarına at zehiri siyanürü toptan çözüm yoksa bunlardan baskatürlü kurtulma imkanı yok

seni beni gömer bunlar

daha stadın çatısını kapayacadık bir yere gitmeyiz biz ! ünlü filozof ne demiş pilavikus dönerikus ceteris paribus !!!

Keşke yeni bir Galatasaray kurulsa, liseli fosillerin olmadığı ,1 ileri 2 gerinin yapılmadığı,küçük olsun bizim olsun zihniyetinin hakim olmadığı

Dursun Özbek büyük sorun ama taraftar bu lise hegomonyasına karşı direnmek zorunda artık.

Tek odak noktası Dursun olmamalı lisede hedef alınmalı artık.Yeter bıktık bu şerefsiz liselilerden

Bu şerefsizlerden temelli kurtulmak ve uzun vadede Galatasaray'ın kazanması için boykot şart

Üst Alt