Genel Sohbet [Eski Konu]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Futboldan çok siyaset konuşulma nedenini Allahın vermiş olduğu araçlar ile düşünerek bul.
Konu açma yetkisi sadece modlarda yok. Bul haber aç konuşulsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ben bu forumda bir arkadasa saka yaptim ve konudan uzakastiriliyorum.Forumda o kadar gereksiz kufur imali konusanlar var uzaklastirilmiyor ben bir saka yaptim ne kufur imali nede bir sey adaletli yurumuyor bu forum.

Hatayı yöneticilerde aramak yerine ben ne yaptım acaba diye geçmişe gidip düşünmek gerekir. Herşey herşey küfür hakaret değildir.

Bu forumun yoneticilerine seslenmek istiyorum beni bir konudan kovmak icin elinden ne geliyorsa yapiyorsunuz Forum Sinirlenme Duvari icin engel koymussunuz ulan ne kadar gereksiz is varsa orada calisin siz.Burada artik susayim diyorum artik bu Modlarin neyi var neyi yok aciklayacagim burada bazi modlarin gereksiz konustuklarini paylasmazsam neyim.Bu forumda ne kadar gereksiz mod varsa buraya toplanmis ulan forumda saka yaptik bir arkadasa hemen uzaklastirma vermissiniz.Benden gunah bitti herkesin neyi var neyi yok aciklayacagim bu foruma hele ki ceza veren modlarin ne kadar gereksiz konusani buraya alintilayip fotografini cekip koymazsam bana da yasin demesinler !!!!!!
Haklısın yasin kardeş arkandayım.
Nurat urgan bunların başında geliyor.

Hatayı yöneticilerde aramak yerine ben ne yaptım acaba diye geçmişe gidip düşünmek gerekir. Herşey herşey küfür hakaret değildir.

ben ne yaptigim haksiz olursa kesinlikle kabullenirim ama haksiz yere bu cezayi kabullenemem.Ben ne yaptigimi cok iyi biliyorum tamam trolluk yapiyorum ama kesinlikle saygisizca yaptigim trollukler yapmadim.

Gecen gun de Ceyhun tam birakicaktim birakmadim diyordu bugun Yasin gitmek ve kalmak arasinda.

Kararlarinizi tamamina erdirin lutfen renktaslar boyle yarim birakip bizleri uzmeyin.

Forumlar farklı görüşleri savunmak için vardır. Bazı üyeler tüm üyeler bana itaat etsin ne dersem arkamda olsunlar havasında.

Ayrıca millet git diye gidecek değilim. Yalnız Özgür Aslan kaliteli bir üyeye benziyor o öyle düşünüyorsa ona karşı en ufak itiraz da forumdan atarlar gibi bir hava seziyorum. Forum yönetimi adaletli değil kesinlikle.
Saygılar.

ceyhun foruma renk katıyor ftci ekolün son temsilcilerindendir kendisi, özgür aslan da pırıl pırıldır ama çevresi kötü..:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt