Genel Sohbet

Sonra bonserviste mi anlasamadiniz usta bu performansa bir teklif alman lazım illa maçta kaç gol olmuştu bu arada hatırlıyor musun?
İmaj haklarında anlaşamadık. 1 ay sonra İstanbul'a döndüm zaten. Biz yenmiştik, tam hatırlamıyorum ama 7-8 gol attık.

Sonra lisede Kartalspor'un altyapısında antrenmanlara çıktım, kabullenmem zor olsa da orada anladım benden profesyonel futbolcu olmayacağını.

İmaj haklarında anlaşamadık. 1 ay sonra İstanbul'a döndüm zaten. Biz yenmiştik, tam hatırlamıyorum ama 7-8 gol attık.

Sonra lisede Kartalspor'un altyapısında antrenmanlara çıktım, kabullenmem zor olsa da orada anladım benden profesyonel futbolcu olmayacağını.
Benim de var küçük bir Kartalspor denemem, burnum mu ne çatladı idi bir hava topunda zirvede bırakmamı uygun gördü ailem yoksa şimdi var ya ohoo

Benim de var küçük bir Kartalspor denemem, burnum mu ne çatladı idi bir hava topunda zirvede bırakmamı uygun gördü ailem yoksa şimdi var ya ohoo
1996 sonbaharında çıktım Kartalspor'la antrenmanlara. Yıllar sonra fark ettim, o çıktığım antrenmanlarda kaledeki eleman Volkan Demirel'miş. Bir de Brezilyalı bir çocuk vardı, anne babası iş için 6 aylığına Türkiye'ye gelmişti, eleman tüm takımı ipe dizip gol atıyordu, felaket yetenekliydi.

burdan alışveriş yapan varmı arkadaşlar

alternatif olarak da sorum ankara istanbul veya izmirde iyi bir mağaza varmı uygun fiyata yabancı formaları alacak

yurtdışından tek tek alınca orjinallerini çok fazla tutuyor

kur da iyiyken gelip ordan alayım diyorum

8-10 forma filan alacağım

@Keramettin TANRIVERDİ admin sen bilirsin bu mağazaları belki

Aramızda akciger hastalıklarından anlayan bir doktor veya tanıdıgı olan var mi, 7-8 cümlelik bi rapor var onu yorumlatmam gerekiyor. Ücretli de olsa yorumlayabilecek biri varsa özelden yazarsa sevinirim

Ben genelde cok elestiririm Terim'i. Hatta bu yüzden kendisinden nefret ettigimi düsünenler bile var burada biliyorum.

Ama aslinda her yaptigina dogrudur gözüyle bakanlar, Terim yapiyorsa vardir bir bildigi diye düsünenler, hocayi elestirenlere düsman gözüyle bakanlar hocaya iyilik yapmiyor bu tavirlariyla. Hoca da sonucta bir insan, tabi ki hata yapacak tabi ki yanlis kararlar verecek.

Bunu birakta Fatih Terim Riekrrinkin yardimcisi olsun diyen çocuktan okumayalım aga.
Biz kimin ne maksatla yazdiğini iyi biliyoruz.

Üst Alt