Genel Sohbet

böyle bir şey olduğuna göre gece çok kötü şeyler yaşamış olmalısın anlatmak ister misin
Hayırlara vesile olsun renktaş kötü bişeyler gordun sanırım
rüyamda etraf kar içindeydi sanıyorum ocak veya şubat ayındaydık. fatih hoca radikal değişilikler yapmış ve takım şaha kalkmıştı.

ülkedeki suriyelilerde dahil takımdaki tüm araplara yol verilmiş ve ciddi bonservisler kazanılmıştı. linnese lisans çıkarılmış, onyekuru ve diagne yuvasına geri dönmüştü. hemde belçikanın ünlü bira markasının sponsorluğuyla (her maç sonunda taraftara plastik şişelerde bira ikramı yapılıyordu. )

takım makine gibi top oynuyordu, her maç 6 şar gol atıyorduk. bu durum o kadar sıradanlaşmıştı ki maç başlarken arena 6-6-6-6 diye inliyorduu

ersun , apo ve okan şutlanmıştı. ali koç en büyük hatasının muriqi almak olduğundan falan bahsediyordu. hoca gene iyi iş çıkartmıştı

rüyamda etraf kar içindeydi sanıyorum ocak veya şubat ayındaydık. fatih hoca radikal değişilikler yapmış ve takım şaha kalkmıştı.

ülkedeki suriyelilerde dahil takımdaki tüm araplara yol verilmiş ve ciddi bonservisler kazanılmıştı. linnese lisans çıkarılmış, onyekuru ve diagne yuvasına geri dönmüştü. hemde belçikanın ünlü bira markasının sponsorluğuyla (her maç sonunda taraftara plastik şişelerde bira ikramı yapılıyordu. )

takım makine gibi top oynuyordu, her maç 6 şar gol atıyorduk. bu durum o kadar sıradanlaşmıştı ki maç başlarken arena 6-6-6-6 diye inliyorduu

ersun , apo ve okan şutlanmıştı. ali koç en büyük hatasının muriqi almak olduğundan falan bahsediyordu. hoca gene iyi iş çıkartmıştı
Gtn acık kalmıs renktaş

Arkadaşlar size bir sorum olacak.

TTnet internetle sürekli kopma sorunları yaşıyorum. Taahütüm bitince farklı internet sağlayıcısına geçeceğim.

Bulunduğum bölgede fiber yok. Süperonline paketleri mbit olarak düşük ve paket fiyatları yüksek.

Dsmart go yani film + internet paketlerinden de memnun olan yok gibi. Çok şikayet edenler var.

Uydunet paket fiyatlarına baktım. Fiyat olarak uygun ve mbit olarak yüksek. Paket içeriğinde film ve dizi kanalları da mevcut.

Uydunet ten şikayetçi olan çok yok. Genel olarak çoğunluk olumlu yorum yapmış.

Siz ne önerirsiniz ? TTnet ten kurtulmak istiyorum artık :rolleyes:

Arkadaşlar size bir sorum olacak.

TTnet internetle sürekli kopma sorunları yaşıyorum. Taahütüm bitince farklı internet sağlayıcısına geçeceğim.

Bulunduğum bölgede fiber yok. Süperonline paketleri mbit olarak düşük ve paket fiyatları yüksek.

Dsmart go yani film + internet paketlerinden de memnun olan yok gibi. Çok şikayet edenler var.

Uydunet paket fiyatlarına baktım. Fiyat olarak uygun ve mbit olarak yüksek. Paket içeriğinde film ve dizi kanalları da mevcut.

Uydunet ten şikayetçi olan çok yok. Genel olarak çoğunluk olumlu yorum yapmış.

Siz ne önerirsiniz ? TTnet ten kurtulmak istiyorum artık :rolleyes:

Uydu Net iyidir. Havalar kapalı olduğunda eskiden sıkıntı yaşıyordum. Son 1 senedir o sıkıntıda yok gibi birşey.

uydunet gibi bi imkan varsa diğerlerini direkt elemek lazım zaten.
fiber kulanılamıyorsada maalsef tüm servis sağlıyıcılar aynı altyapıyı kullandığı için sadece müşteri hizmetleri daha kaliteli çalışanı seçmek gerek. onda da superonline diğerlerinin çok önünde.

Bulunduğum bölgede Uydunet altyapısı yokmuş ya. Ben var biliyordum. Uydunet i kaçırdık 😞

Arkadaşlar hangi internet sağlayıcısını önerirsiniz ?

Ttnet Uydunet dışında. Sanırım fiber de yok 🙁

Superonline da alternatifler arasında. Ama mbit olarak düşük ve biraz yüksek fiyatlar.

Netspeed e denk geldim. Paket fiyatları uygun gibi. Altyapı için araştırıyorum.

Netspeed altyapısı da yoksa ya Superonline yada Dsmart a geçeceğiz artık.
Sonuçta hepsi türk telekomdan port alıyor. Superonline evimde 5 mbit verirken dsmart aynı hızla 9mbit alıyordum.

Müşteri hizmetlerine sorduğumda bizim portlar daha boş o yüzden daha fazla hız alıyorsunuz demişti..

gscimbom_mobil

Üst Alt