Genel Sohbet

Yine insanları genelleyen bir söylem var yine hakaret dediği bir söylem kullanıyor liboş diyor sonra kimseye demedim diyor . Ben de ırkçı ne oldu yazsam mesela sonra da kimseyi itham etmedim desem oluyor mu ?
Olur buradan kimseye hakaret etmezsen diyebilirsin zira ırkçılık kötü bir şey ırkçılara negatif yazabilirsin yarası olan gocunur ama kurallara riayet ederek. Neyse harika bir akşam oldu bir an korkmadım değil Suriye'den toprak alamayacağız diye ama allah var hadi iyi geceler...

Olur buradan kimseye hakaret etmezsen diyebilirsin zira ırkçılık kötü bir şey ırkçılara negatif yazabilirsin yarası olan gocunur ama kurallara riayet ederek. Neyse harika bir akşam oldu bir an korkmadım değil Suriye'den toprak alamayacağız diye ama allah var hadi iyi geceler...
Sana sormadım kural koyucu yahut kural uygulayıcı değilsin . Her tuza hıyar olma .

Sana sormadım kural koyucu yahut kural uygulayıcı değilsin . Her tuza hıyar olma .
Ortada tuz da yok hıyar da sadece deminden beri hakkımda yazıyorsun ben delikanlı bir şekilde ikrar edip alıntılıyorum sen kabul et etme beni kastettiğini herkes anlayabilir gayet sarih...

İkili diyaloğu uzatmanın bir manası yok sükutu hayale uğramış olabilirsin 13 maddelik ortak metni de kontrol ettim empati yapıyorum o yüzden seni affediyorum toprak alamazsak ben de çok üzülürdüm :( Kural koyucuyum demedim kuralları biliyorum sadece tekrar iyi geceler...

Ortada tuz da yok hıyar da sadece deminden beri hakkımda yazıyorsun ben delikanlı bir şekilde ikrar edip alıntılıyorum sen kabul et etme beni kastettiğini herkes anlayabilir gayet sarih...

İkili diyaloğu uzatmanın bir manası yok sükutu hayale uğramış olabilirsin 13 maddelik ortak metni de kontrol ettim empati yapıyorum o yüzden seni affediyorum toprak alamazsak ben de çok üzülürdüm :( Kural koyucuyum demedim kuralları biliyorum sadece tekrar iyi geceler...
Be bundan önce de aynı mesela oldu bana yazarken ben seni alıntılamadım diye yapıyordun . Ben burada seni kastetmedim demedim senin dediğini de kastetmedim demedim adam kural uygulayıcı ve ona bir şey sordum olup olmayacağını sana sormadım olduğun için her haltı bildiğini sandığın için de cevap veriyorsun . Diğer konuda da hala polyanacılık yapıyorsun kendini kandırıyorsun üç gün önce de dünyayı ele geçiriyoruz diye mehter çalıyordun :D Seninle bu konuyu konuşmayacağım buraya attığım ilk iki mesaja bakarsan da seninle ilgili değil üstelik şu an maddeler vs diyip hala siyasi kabul edilen bir şeyi tekrarlıyorsun demin görmedim yaptın şimdi ne diyeceksin yahut seni ne diye koruyacak mod çok merak ediyorum @Recep Yıldırım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sizce Ünsal vardari ıslah etme calismalarina baslanmali mi

#GscGENELaf#freeSinanBilgin

Üst Alt