Geniş Aile - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Geniş Aile

Cevap: Geniş Aile

O sihirli annemdeki Cem o bildigimiz Cemmi la ne olmus o çocuk ?? (Seyretigimden degil Fragmanda gordum :D )

Sihirli annem ne ya ne güzel derbiden önce komik bir dizi izleyecektim burda Türkiye saatiyle 2 saat fark var tamamını izleyemeyeceğim.Zaten takım büyük olasılıkla yarın keyif falan bırakmayacak, bu moralle Survivor da izlenmez.:eek:

Bilal ava giderken avlandı.

Yahu her bölüm zeyneple bitiyor..ya ceva üzülüyor,ya seviniyor.Baya saçmalamayada başladılar..

Geniş Aile‘nin yeni sezon ilk tanıtım fragmanı ekranlara geldi.

Geniş Aile sezonu iki düğünle açacak!

Yeni gelen oyunculardan Azra Akın‘ın canlandıracağı karakter, Koyu Bilal’le evleniyor. Cevahir ise diğer yeni gelen oyuncu Emel Çölgeçen’in karakteri ile evleniyor.

[video=youtube;KZyzXeN8vpw]https://www.youtube.com/watch?v=KZyzXeN8vpw&feature=player_embedded[/video]

Ufuk Özkan'ın Benim Annem Bir Melek dizisindeki tiplemelerini izleyin derim. İlk keşfedildiği yer orasıdır. Gülme krizleri geçirebilirsiniz. :D

Geniş Aile yeni maceralarıyla 6 Ağustos Cumartesi 20:00'da Star'da!

haftaya başlıyormuş.rojda ayrıldıktan sonra pek sarmaz ama yine de izleriz:D

ufuk özkan ın keşfedilecek bir durumu yokki. ufuk özkan yüzünden diziyi izleyen kimseyi görmedim. mürsel,ulvi,muti,zekai ve ekibi izletiyo diziyi

Üst Alt