# Genki Haraguchi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Genki Haraguchi

Cevap: # Genki Haraguchi | Mail ve Twitter Kampanyası... |

Şimdiden bu kampanyaya destek veren ya da verebilecek herkese sonsuz saygı ve minnetlerimi sunar..Teşekkür Ederim...

Adam önerdiğine de pişman olmuştur. Ben destek veriyorum kardeş.. :ka21: :p :D

adam scoutlara önermiş işte izlesinler diye. bu yaşta japonya milli takımına cıktıysa zaten bir hikmet vardır herifte. gidip izlesinler.

1.Galatasaray.org'a girip en altta Bize Yazın kısmından konuyu Scouting olarak seçip futbolcuyu anlatmak

2.Twitter'da sevilen yöneticimiz Abdurrahim Albayrak'ın twitter hesabına yazmak _AAlbayrak

Dediğim gibi yardım edebilecekler yazdıklarımı uygularlarsa çok teşekkür ederim.

Bu arada bu öneriyi beğenmeyenler sizin önerilerinizi alalım?Her başlıkta artistler çoğunlukta.Adamı önerdiğine pişman etmişsiniz.

kilitlenmesi gerekiyo.

kim bu haraguchi kendi bildiğiniz isimleri yollatmaya çalışıyosunuz

Dün gece izledikten sonra araştırdım. Beğendim..

Umarım gelir. Bir yararı olur yada olmaz. Önerdim. :yenieek:

11tbfvd.png

kilitlenmesi gerekiyo.

kim bu haraguchi kendi bildiğiniz isimleri yollatmaya çalışıyosunuz

Bilmediğimiz isimlerimi yollayalım diye bir espri yapmak isterdim ama konu ciddi yönetime Japonyada piyasamızı arttırabilecek ve misyonumuza uyan oyuncuları öneriyoruz.Taraftar keşfii de diyebiliriz...Eşeğimizi sağlam kazığa bağlıyoruz bir nebze.Son dakikalarda Borges isimleri duymak istemiyor artık kimse.

Jun Misugi

Genelde cocuklar Tusbasa yada Hyuga olurken ben hep Misugi olurdum. Bu Genc Haraguci'de Misugi'ye benziyor kariyer olarak :ka25:

Misugi.jpg

Transfer önerileri diye bir başlık vardı zaten.Herkes kafasına göre onu öneriyorum bunu öneriyorum diye başlık açarsa işin içinden çıkılmaz

Üst Alt