# Genki Haraguchi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Genki Haraguchi

Cevap: # Genki Haraguchi | Mail ve Twitter Kampanyası... |

Ben forum düzeni açısından dedim heisYoksa iki başlığı da klübün iplemediğini biliyoruz. Saygılar

Selamet ve esenlikler içinde kalmanızı dilerim saygıdeğer forumdaş

başka yerde sevişin ve bu olayı küçümsemeyin ki kimler geldi bu yönde ? ayrıca fena mı , mete renkaşımızın önerdigi oyuncuları alsak şuan 10 yıl ilerdeydik ki 6 yıl önce önerdigi adamlar bugün 8 - 9 a gidiyor .

Oyuncu öneriyoruz belki medya duyar diyoruz makaraya alınıyoruz .Sonra alıyorlar Barussoları ,Zapataları bu takım niye çöktü...

Burayı okuyup senin önerdiğin adamı mı alacaklarını sanıyorsun? Yine bildiklerini yapacaklar

Çorbada bizimde tuzumuz olsun.Dikkate alacaklarını sanmam,ama yollayalım yinede.

yetenekli ama biraz fiziği zayıf gibi,türkiyedeki kazmalar 2 dk da ayağını eline verip gönderebilir,yalnız japon futbolu gelişmekte ve japonlardaki iş azmi ve çalışkanlığını düşününce eksik taraflarını giderebilir yanı bizim emre gibi senelerdir aynı çelimsiz haliyle gezinmez gibi geliyor...

yonetimin aldigi muthis adamlar ortada, burdaki geniuslara kalsa hicbirinin gelmemesi lazimdi o yuzden PASS

Japon futbolcuların güreş ve kickboks figürlerinin bolca sergilendiği ülkemizde çok faydalı olabileceğini zannetmiyorum.

Fildişi Sahilleri'ndeki Diarra,Kalou,Keita ve Toure kabilelerine scout gönderelim 10 seneye ortalığı kasıp kavururuz.

GSCimbom Scout forumunu oyuncu onerilerine acik tutun. Bazilarinin ayriligindan sonra scout olayini devam ettiremedi bu site. Scout forumundan oyuncu onerileri forumuna gecis olursa bari biraz hareketlenir.

GSCimbom Scout forumunu oyuncu onerilerine acik tutun. Bazilarinin ayriligindan sonra scout olayini devam ettiremedi bu site. Scout forumundan oyuncu onerileri forumuna gecis olursa bari biraz hareketlenir.
Evet harika olur.Ben geldigimde bitmisti bu is.Gorev verilirse canlandirmaya hazirim

Bir şey sormak istiyorum. Bu adamı 90 dakika boyunca kaç maç izlediniz? Ya da bu öneriyi yine o muhteşem youtube videolarına dayanarak mı yapıyorsunuz?

Zaten hemen alsinlar demiyoruz ki onerdik boyle bir oyuncu var diye izlesinler

Tamam anladım önerin de mail içeri nasıl olucak çünkü inan komedi haline dönebilir iyi bir mail olmazsa.(Ben karşıyım şu mail işine ama bu kadar insanın yararımızı düşündüğüne inancım sonsuz).

Üst Alt