# Genki Haraguchi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Genki Haraguchi

Cevap: # Genki Haraguchi | Mail ve Twitter Kampanyası... |

Bireylere tekrardan gorev verilsin demek istemedim, onu denediler tutmadi. Butun foruma acik olsun ama ayni zamanda belli kritelleri olsun. Bolca bilgi, dolgun icerik vs. gibi.

Haklısın da ben bu işi üstlenelim derken.Orayı duzenlı tutmak falan ıcın yoksa belli kriterler içerisinde herkes yazmalı

Bir isinize bakın ya. Futbolcu kesfeden geliyor,mail kampanyası başlatıyor.

Bir isinize bakın ya. Futbolcu kesfeden geliyor,mail kampanyası başlatıyor.

Uslubunuza dikkat ederseniz sevinirim...Kulube mail atıyoruz çünkü son dakikada Borges gibi isimlerim geçmesini istemiyoruz artık.Ali Veli farketmez istediğimiz oyuncu profilini bilsinler.

Uslubunuza dikkat ederseniz sevinirim...Kulube mail atıyoruz çünkü son dakikada Borges gibi isimlerim geçmesini istemiyoruz artık.Ali Veli farketmez istediğimiz oyuncu profilini bilsinler.

tebrik ederim arkadaşım yürü kim tutar seni benim istediğim topçuların konularını da siliyor bu tahtına güvenen bahtları karalar

1-gökhan töre

2-ambrabat

3atilla turan isterimmm mail atalımmm

tebrik ederim arkadaşım yürü kim tutar seni benim istediğim topçuların konularını da siliyor bu tahtına güvenen bahtları karalar

1-gökhan töre

2-ambrabat

3atilla turan isterimmm mail atalımmm

Teşekkürler ama Baran Zorlu arkadaşımız detaylı incelemiş oyuncuyu(Genki Haraguchiyi) Amrabat için zaten hoca çok istekli.Gökhan Töre için bir mail operasyonu vardı yanılmıyorsam..Atilla Turan'ı incelemek lazım.Hiç izlemedim...İnsanlarla görüş birliğini sağlayabilirseniz inceleme hazırlamak vs. isterseniz seve seve yardımcı olurum...Sonucta Atillayı cok met edıyorlar ama hiç izlemedim diğerleri çok yararlı.Ben dört koldan kulube yazıyorum.İllakı detaylı olanlara bakıyolardır...Gerekli topluluğu sağlayabilirseniz haber verin başlatalım :) gerekli toplulukla medya ilgisi nasıl çekilir

Örneğin Keita dönsün diye site bile açılmıştı medya bayağı ilgilenmişti.

Teşekkürler ama Baran Zorlu arkadaşımız detaylı incelemiş oyuncuyu(Genki Haraguchiyi) Amrabat için zaten hoca çok istekli.Gökhan Töre için bir mail operasyonu vardı yanılmıyorsam..Atilla Turan'ı incelemek lazım.Hiç izlemedim...İnsanlarla görüş birliğini sağlayabilirseniz inceleme hazırlamak vs. isterseniz seve seve yardımcı olurum...Sonucta Atillayı cok met edıyorlar ama hiç izlemedim diğerleri çok yararlı.Ben dört koldan kulube yazıyorum.İllakı detaylı olanlara bakıyolardır...Gerekli topluluğu sağlayabilirseniz haber verin başlatalım :)

güzel yazmışsın renktaş ama ozaman cevap ver benim atilla turan konum niye kapatıldı

bence sağlam drogba tarzı forvet ararsa bizim yönetim hazır brezilyaya gitmişken mauricio yu izlemişlerdir ve alırlar :)

güzel yazmışsın renktaş ama ozaman cevap ver benim atilla turan konum niye kapatıldı

Ben konuyu gördüm ama içine giremeden kapatıldı.Üzüldüm bu duruma...Nedenleri...

*Birden fazla oyuncu istenildiği için kapatılmış olabilir.

*Gerekli oyuncu incelemesi yetersiz gözükmüş olabilir.

*Yazım kuralları dolayısıyla kapatılmış olabilir

bence sağlam drogba tarzı forvet ararsa bizim yönetim hazır brezilyaya gitmişken mauricio yu izlemişlerdir ve alırlar :)

Mauricio kaç yasındaydı çok izlemedim..Hatta hiç izlemedim...Bu yaz önümüz açık Japonya turnesi..Afrikada bir kupa..Breziya'da oyuncu izlenimi.

Cevap: # Genki Haraguchi

Güzel bir abimize benziyor. En azından izlediğimiz video'da öyle görünüyor. Ama dikkat ettim hep geniş alanda oynuyor. Fizik gücü yüksek gibi. Dar alanda nasıldır, topsuz oyunu nasıldır bilemiyoruz. En önemlisi karakter olarak nasıl bir insan onu bilmiyoruz. Mental özellikler bence transfer piyasısında çok önemli.

Bu seneki transferlerimizin hepsini çok beğendim ben. Özellikle gelirken eleştirilmelerine rağmen. Çünkü ince elenip sık dokunmuştu. Profesyönelliği en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz. Elmander, Eboue, Ujfalusi, Selçuk; bu adamlar cidden işini yapmaya çalışan karakterli ve profesyönel oyuncular. Kim gidip kolundan tutup getirdiyse helal olsun diyorum.Transfer yapmak sadece yetenekli oyuncu bulup getirmek değil bence. Dünya kadar yeteneği olsun bazı oyuncu oynamak istemiyorsa oynamıyor işte.

Oyuncu alırken kesinlikle ince elenip sık sokunması taraftarıyım. Yetenek ve istatistik her şeyi ifade etmez. Umarım transfer heyetimizde böyle oyuncular bulup, sıkı bir şekilde araştırdıktan sonra karar verir. Böyle oyuncular bulup, almak, parlatmak, faydalanmak yine en çok biz Galatasaray'lıları sevindirir.

Güzel bir abimize benziyor. En azından izlediğimiz video'da öyle görünüyor. Ama dikkat ettim hep geniş alanda oynuyor. Fizik gücü yüksek gibi. Dar alanda nasıldır, topsuz oyunu nasıldır bilemiyoruz. En önemlisi karakter olarak nasıl bir insan onu bilmiyoruz. Mental özellikler bence transfer piyasısında çok önemli.

Bu seneki transferlerimizin hepsini çok beğendim ben. Özellikle gelirken eleştirilmelerine rağmen. Çünkü ince elenip sık dokunmuştu. Profesyönelliği en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz. Elmander, Eboue, Ujfalusi, Selçuk; bu adamlar cidden işini yapmaya çalışan karakterli ve profesyönel oyuncular. Kim gidip kolundan tutup getirdiyse helal olsun diyorum.Transfer yapmak sadece yetenekli oyuncu bulup getirmek değil bence. Dünya kadar yeteneği olsun bazı oyuncu oynamak istemiyorsa oynamıyor işte.

Oyuncu alırken kesinlikle ince elenip sık sokunması taraftarıyım. Yetenek ve istatistik her şeyi ifade etmez. Umarım transfer heyetimizde böyle oyuncular bulup, sıkı bir şekilde araştırdıktan sonra karar verir. Böyle oyuncular bulup, almak, parlatmak, faydalanmak yine en çok biz Galatasaray'lıları sevindirir.

katılıyorum renkdaş kesinlikle izlenip takip edilip transfer yapılmalı

Japon futbolu ilerlediği apaçık ama bu adam biraz bencil gibi duruyor videolardan öyle anlaşıyor geleni geçeni kaleye vuruyor oyun bilgisi yok gibi geldi bana Türkiye'den bir kagawa çıkarmak çok zor iş daha bizim haytalara öğretemiyoruz ki elin japonuna öğretecez. gene de bu sene oturmuş bir kadromuz ve sistemimiz varken bu sisteme uyan genç ve yetenekli oyunculara yönelme taraftarıyım en azından belirli bölgelere.

Üst Alt