# Genki Haraguchi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Genki Haraguchi

Kulubumuzun Uzakdoğuya açılması ve transfer döneminin yakınlaşması ile kulube Japonyada Galatasaray'ı daha da tanınır hale getirecek her türlü yararlı bir proje...

Genki Haraguchi genç olmasına rağmen tanınan yetenekli ve sert futbola alışkın...Şu ana kadar anlatılan çok kişinin beğenisini toplamayı başarmıştır...Gelin kulube önerelim..Hem Japonya pazarında varlığımızı ismimizi gösterelim.Hemde çok yetenekli bir oyuncu kazanalım.(Satışların ve taraftarın artması da cabası)

Önermek için 2 seçenek var

1.Galatasaray.org'a girip en altta Bize Yazın kısmından konuyu Scouting olarak seçip futbolcuyu anlatmak

2.Twitter'da sevilen yöneticimiz Abdurrahim Albayrak'ın twitter hesabına yazmak _AAlbayrak

Galatasarayımızın menfaatleri için sizi yardıma davet ediyorum...

Oynadigi Takim: Urawa Red Diamonds

Doğum tarihi: 09.05.1991

Doğduğu il: Kumagaya, Saitama

Boy: 1,77

Uyruk: Japonya

Pozisyon: Forvet

Ayak: sag ayak

Piyasa değeri: 1.500.000 €

Endüstriyelleşen futbolda, genç yetenek kapma yarışı her geçen gün daha da kızışıyor.Zaccheroni'nin önderliğinde yükselişe geçen Japon futbolu her geçen gün daha fazla yıldız adayı çıkartıyor ve bu oyuncular genç yaşlarına rağmen Arsenal, Inter, B.Dortmund gibi büyük liglerin büyük takımlarında forma giymeye başladı.Bu da Japonya'ya ilgiyi arttırdı.Yazımızda size sunacağımız yetenek de Japonya'dan, Genki Haraguchi.

20 yaşındaki oyuncu futbola profesyonel olarak Urawa Red Diamonds'ta başladı ve ilk kez 2008 sezonunda forma giydi.2009'da, henüz 18 yaşındayken, düzenli olarak 11de oynamaya başlasa da 2010'da, teknik direktör değişikliğinin de etkisiyle, yedek kulübesine çekildi.Beklenen patlamayı ise bu sezon sağ ve sol kanatta gerçekleştirdi, öyle ki bu sezonki performansıyla Zaccheroni tarafından Japonya milli takımına seçildi ve Zaccheroni'nin yeni Japon yıldızı olarak lanse ediliyor.Ayrıca oyuncu bu sezonun 11'ine seçildiğini unutmadan belirtelim.

Oyuncu topla inanılmaz bir sürat yapıyor, etkili uzun paslar ve uzaktan sert şutlar çıkartıyor.İki ayağını kullanabilmesi, topla kıvrak hareketler yapabilmesi ise ataklarda ekstra bir avantaj veriyor.Esas mevkisi sol kanat olan oyuncu sağ kanat ve forvette de görev alabiliyor.Kontra-atak oynayan ekiplerde veya kanat oyunu oynayan ekiplerde tam verimi bulacaktır.Ayrıca ideal bir 4-3-3 santraforu olabilir.Genki Haraguchi hakkında Türkiye'deki ilk ve tek incelemeyi sizlere sunmaktan gurur duyarım.

2009--32Maç--2 Gol-- 2 Asist

2010--38 Maç-- 2 Gol-- 3 Asist

2011--36 Maç--11 Gol-- 4 Asist

2012--8 Maç--1 Gol

[video=youtube;4o1oPSNUeNg]https://www.youtube.com/watch?v=4o1oPSNUeNg[/video]

[video=youtube;k6vnUofen2c]https://www.youtube.com/watch?v=k6vnUofen2c[/video]

Baran Zorlu'dan Alıntıdır...Emekleri Karşılığı Teşekkürler :)

Cevap: #Genki Haraguchi | Mail ve Twitter Kampanyası... |

ya başlarım şimdi haraguçiye.

yahu stad elden gidiyor,siz nelerle ugrasıyorsunuz

Cevap: #Genki Haraguchi | Mail ve Twitter Kampanyası... |

gün geçmiyor ki resmi mail adresimizin çöpüne yeni bit transfer önerisi atılmasın ..

Cevap: # Genki Haraguchi | Mail ve Twitter Kampanyası... |

taninan ve sert futbola alisikmi?

Dün biri video koymustu bu adamin, ondan önce kim taniyordu bu adami?

Uzun zaman önce bir arkadas ve ben önermistik, ondan önce kim taniyordu bu adami?

Neden birden patlama yasinda Haraguchi konusunda?

Haraguchi kimde mail kampanyası başlatacaz ya.

Adamı 90 dakika izleyemeyenler videolardan oyuncu öneriyor.

Boş işler bunlar.

Kilit please :ka21:

taninan ve sert futbola alisikmi?

Dün biri video koymustu bu adamin, ondan önce kim taniyordu be adami?

Uzun zaman önce bir arkadas ve ben önermistik, ondan önce kim taniyordu bu adami?

Neden birden patlama yasinda Haraguchi konusunda?

Emekleri karşılığı Hakan Delikanlıya teşekkürler yazabilirim istersen?

Emekleri karşılığı Hakan Delikanlıya teşekkürler yazabilirim istersen?

hayir ben ne diyorum sen ne diyorsun.

Daha önce kim taniyordu bu oyuncuyu. Kim 90 dakika izledi? Dün biri önerdi, herkes video ya bakti ve adami süper yetenek yapti (Yanlis anlasilmasin kötü demiyorum)

hayir ben ne diyorum sen ne diyorsun.

Daha önce kim taniyordu bu oyuncuyu. Kim 90 dakika izledi? Dün biri önerdi, herkes video ya bakti ve adami süper yetenek yapti (Yanlis anlasilmasin kötü demiyorum)

Yunus Emre renktaş...

Biz kulube sadece öneriyoruz %100 alın demiyoruz zaten...Sadece scout ekiplerinin izlemesini rica ettik.

her japonunu,çinliyi kagawa olacak diye görmeye başlamamız da ayrı bir komedi

hakan ben izledim tamam mı ? orhanda önerdi . oda izlemiştir . iyi oyuncu . kaç kere yazdık ama demek ki konu açmak gerekiyormuş

Oyuncuyu önerdik sadece saçma bulanlar var.Scout ekibi dikkat çekerse hocayla konuşur ve gereğini yaparlar...Biz oyuncu önermezsek siz önermezseniz transferler son dakika'ya kalır...Tulun gibi yöneticiler Borges'i önerir.Sonra ah vah ederiz.Gene yaşı geçmiş birini alıcaz diye.

Üst Alt