# Gennaro Gattuso - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gennaro Gattuso

Cevap: # Gennaro Gattuso

bence asparagas bi haber,rijkardın oynatacağı sistemle uzaktan yakından alakası olmayan bi adam,teknik sıfıra yakın,zaten gelmeyi düşünse anca tatil için gelir buraya,bence gana milli takımından orta sahadan 2 tane adam alalım yeter,gattuso dan daha yararlı olurlar,neyse gene herkes gattuso yu beğenmiyormusun diyecek,evet gattusoyu beğenmiyorum,ve hatta lütfen elanoyu da yollasınlar koysa burda elanoyu savunanları lütfen not edin bi yere ilk onlar yaygara çıkartacaklar sezon ortasında,milli takımda da bizde de hiç bi şey oynamyan ,attığı goller dışında milli takımda hiç olmayan bi adam,teklif de gelmez gerçi ya neyse uzadı konu,

gattusogalatasarayda.jpg

Gerçek olmadığını ilk gördüğümde anladım kullandığın puntolardan belli oluyor. Ama lütfen yapmayın artık şu çirkin şakaları yeter! Kabak tadı verdi, insan kendi takımının taraftarını neden kandırıp ters köşeye yatırmak ister? Ne zevk alır? Duyumcularla, bu çakma resmi siteciler Lost adası gibi bir adaya atılsın transfer dönemlerinde en hayırlısı olur.

[video=youtube;Eym2s-mvtCU]https://www.youtube.com/watch?v=Eym2s-mvtCU&feature=related[/video]

[video=youtube;QpErDm0c0zA]https://www.youtube.com/watch?v=QpErDm0c0zA[/video]

[video=youtube;ZW2OqyAm6kU]https://www.youtube.com/watch?v=ZW2OqyAm6kU&feature=related[/video]

Deplasmandaki Fener macinda Baris ve Gattuso'yu ayni anda sahada gorsek yeterdi. Bu ikisi rakipleri pres komasina sokardi, top yapacak alan birakmazdi. Suat ve Okan'dan sonra bu ulkeye hucum presi neymis yeniden ogretirdi, ama gel gelelim fazla maliyetli olur.

Arkadaşlar merhaba ben yeni üye oldum foruma...Gattuso ile ilgili tüm yorumlarınızı okudum herkesin fikrine büyük saygı duyuyorum...2002 yılından beri hayalini kurduğum bir şey bu Gattuso'nun GALATASARAY'ımız da oynaması... Bu adamı çok iyi takip ederim mesela her Juventus maçında kırmızı kart görür ve hep aynıdır ilk ağır oul nedved'e 1. sarı 2. ağır foul nedved'e 2.sarıdan kırmızı aralarında inanılmaz bir çekişme vardı :)...Fotomaç'ta görünce pek ciddiye almadım ama başka haber kaynaklarıda bu yönde haberler çıkarınca heyecanlanmaya başladım...Haklısınız Gattuso özellikle geçen sene eski formundan çok uzaktaydı ancak bu Barış ile kıyaslanabileceği anlamına gelmez...Takip eden bir çok arkadaş yazmış kondisyon delisidir...Çok teknik olduğu söylenemez ama sahada ayak basmadık yer bırakmaz...2007 yılı şampiyonlar ligi ilk maçında Old Traford'da 3-2 kaybettiği M. Utd. maçında dakikalar 90'ı gösterdiğinde spiker Sabri Ugan'ın şu sözlerini unutamam... '' Ambrosini ve Pirlo oyundan düştü...Ama Gattuso hala ilk dakikalarmış gibi onların yerinede koşuyor adeta 3 kişilik oynuyor'' Ayrıca o maçın rövanşında San Siro'da C. Ronaldo'ya adım attırmamıştı 2 pas yapamamıştı Ronaldo...Diyeceğim o ki evet yaşı geçiyor evet eski formundan uzak ama GALATASARAY'ımıza gelmesi halinde bu takımı çok ateşler...

Üst Alt