# Geoffrey Mujangi Bia


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Geoffrey Mujangi BiaBu adam daha 21'ine girmedi degil mi?Aklima su aciklama geldi: ''Transferi bitirdik, alirsak genc bir yetenek alabiliriz''.
 
Cevap: # Geoffrey Mujangi BiaBu herif benim FM deki 2. senemde aldığım ve 2012 yılına geldiğimizde, ManU'ya 30M. Dolara sattığım bir oyuncuydu. :)Kendisi AMC/AMR/AML, mevkilerinde oynayan bir oyuncuydu.Fakat ben kendisini şöyle oynatıyordum. Çünkü oyunda kendisi acaip çok koşuyor ve iyide savunma yapabiliyordu.--------------------- Filipenko -----------------------

-------- Bia ------------------------- Arda -----------Neyse zaten 2010'da almıştım. 2 sene sonra satmıştım. :)
 
Cevap: # Geoffrey Mujangi BiaAslında alınsın ya daha 89lu adam çok para yapar ilerde düşünün. keitayı sağa bunu sola ortaya baroş arkalarına arda takıma bak.
 
Cevap: # Geoffrey Mujangi BiaBu oyuncu hem yedek kalmayıda bilir. Rijkaard kendisini 2-3 maç oynatacak hali yok. Rahat 15-20 maç oynayacaktır zaten.Hiç düşünmüyoruz galiba, Kewell sakatlanırsa, Arda sakatlanırsa nolur.Eyvallah Serdar Eylik ama gördünüz. Ne olacağı belli olmuyor. İlk maçta dirsek yedi çıkmak zorunda kaldı.Daha 89'lu ve videolardan belli oluyor ki,Kendisi Cristiano Ronaldo'nun Sporting Lisbon'daki haline benziyor.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt