# Geoffrey Mujangi Bia - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Geoffrey Mujangi Bia

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Geoffrey Mujangi Bia

Neden, karşı takımın taraftarı diye foruma üye oalmayacak mı? Eğer kurallara uyacaksa ben kendisine sadece "hoşgeldin" derim....

:gs:

tamam o zaman bende ezikahce derim ve o ezik futbolcularinin avatarlarini cikartsin vede en buyuk galatasaray oldugunu kabul etsin o zaman benim icinde sorun yok :gs:

Antu da da Galatasaraylılar var ve bence saçma sapan yorumlar eklemediği takdirve ve kurallara uydugu sürece soreun olmaz...

Birde sen istediğini de ama adam Galatasarayın büyüklüğünü kabul etse zaten Galatasaraylı olur:)

Ne yalan söyleyeyim;tiksindim artık şu Galatasaraylı-Fenerbahçeli tartışmalarından.Bırakın herkes saygı sınırlarını aşmadığı,provoke etmediği sürece söylesin istediklerini;aynı şekilde kullansın istediği avatarı.Yapmayın,yeter...

:gs:

tamam o zaman bende ezikahce derim ve o ezik futbolcularinin avatarlarini cikartsin vede en buyuk galatasaray oldugunu kabul etsin o zaman benim icinde sorun yok :gs:

Dar goruslu insan profili olmaya gerek yok!..

Forumumuz yoneticileri tahrik edici yorum harekette bulunmadiklari surece Fenerbahceli arkadaslarimiza da forumda yer veriyor.Seni ne kasar ki bu.

Dar goruslu insan profili olmaya gerek yok!..

Forumumuz yoneticileri tahrik edici yorum harekette bulunmadiklari surece Fenerbahceli arkadaslarimiza da forumda yer veriyor.Seni ne kasar ki bu.

tamam o zaman herkes istiyorsa tamamdir ama fbli avatarda koysun avatarda sampiyon ezikbahce yazsin ezik futbolculari ovsun ha tam tersi avatarinda fbli oyuncular ve fble ilgili bisey olmazsa ve bizim ezikbahce ezik taraftarlarina ezik futbolcularina ezik dememize bisey demezse zaten problem yok bide bir abi antuda gslide var demis ben sahsen 1 sefer anguta girdim oda herkes onlarla guluyodu ben girdim eziklerin o ettigi hakaretlerden sonra futbolcularima alay etmelerinden sonra birdahada girmedim girmemde

tamam o zaman herkes istiyorsa tamamdir ama fbli avatarda koysun avatarda sampiyon ezikbahce yazsin ezik futbolculari ovsun ha tam tersi avatarinda fbli oyuncular ve fble ilgili bisey olmazsa ve bizim ezikbahce ezik taraftarlarina ezik futbolcularina ezik dememize bisey demezse zaten problem yok bide bir abi antuda gslide var demis ben sahsen 1 sefer anguta girdim oda herkes onlarla guluyodu ben girdim eziklerin o ettigi hakaretlerden sonra futbolcularima alay etmelerinden sonra birdahada girmedim girmemde

Bizim farkımızda bu işte renktaş, onlar kendi ezikliğiyle kalsın bırak, buradaki konuşmalar kesinlikle mantık çerçevesinde gerçekleşiyor çoğu zaman. Gelip burada milleti tahrik etmeye çalışmadıkça, objektif davranabilecekse, yani tutup Deco beleşoğlunun bir gömlek altı filan demiyecekse bu durumun rahatsız etmemesi gerekir. Medeni taraftar nasıl olunur arkadaşlara örnek olalım:D

İsmi geçene kadar hiç duymadığım bir oyuncuydu.

Açıkçası isimlerin dışında takıma böyle bir oyuncu gerektiğini düşünüyorum. Uzun zamandır da böyle bir genç ve yabancı bir oyuncu izliyemiyoruz takımda.

Eğer gerçekten ilgileniliyorsa Rıjkaard'ın bilgisi dahilinde olduğuna eminim. Bu da onun bu youncu hakkında az da olsa bir fikri olduğunu gösterir.

Yani illah ki bu adam olsun demiyorum ama takıma böyle genç bir yabancı şart diye düşünüyorum.

Cocukca bir yorum yapmissin...Sen zaten ezik demeye devam et boyle seni takan olmayacak..

FutbolFırtınası dedi ki...

scoutgs nin haberi sanırım ama bia yaklaşık 1,5 ayın haberi arkadaşlar keita gelmeden önce rijkaarda kasetleri fln izletildi sonradan vazgeçildi bia'nın şu an gelme gibi bi olasılığı yok rijkaardın istekleri playmaker veya box to box oynayabilen biri ve forvete barosa genç bi alternatif aranıyor

25 Temmuz 2009 Cumartesi 14:13

böyle yazmış admini futbolfırtınasınn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt