# Geoffrey Mujangi Bia


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Geoffrey Mujangi Biabia nın videolarını izliyerek konuşuyorum güçlü şutları sert iki kanattada oynayabilio bence iyi transfer olur ama tabiki bekledimiz yıldız bu değil ama okadarda kötülememek lazım!
 
Cevap: # Geoffrey Mujangi Biavideoları izleyerek konuşuyorum dedim zaten kesin ve net konuşmuyorumki...

her iki kanatta oynayabilen güçlü futbolcu videolarda görünen bu
 
Cevap: # Geoffrey Mujangi Biaarkadaşlar iyi güzelde keitadan ne farkı var bu adamın hemen hemen aynı hareketleri yapıyor, mağdem bu vardı gündemde ne gerek vardı keitaya o kadar paraları vermeğe???halen oyun kurucumuz eksik...
 
Cevap: # Geoffrey Mujangi Biatekrar söylüyorum..bu sistemde bekleriniz iyi olmak zorunda.bizim beklere bakarsak sabri onu hiç saymıyorum.uğur desek yeni form tutmaya başlıcak.sol bekte hakan balta oda hücuma az katılıyor.bizim acilen sağ bek almamız lazım sağ bek.yönetim al artık şu sağ bek i.yıllardır yapadığınızı yapın artık.adam gibi sağ bek alın yahu.birde oyun kurucu beyin alın.öyle boş yere hedefimiz 3 kupa demeyin sonra.
 
Cevap: # Geoffrey Mujangi Biacarrusca yollanirgenc bir yetenek ile transfer kapatiliryeni gelecek isim collocini veya bir emana olmayacagi icin transfer yapmak icin transfer yapmak anlamsiz.bu kadro bizim icin yeterlidir.aradigimiz mevkii olan sag bekte : sabri,ugur,serkan,tobi,emre gungor

orta saha icin: ayhan/baris/emre colak/tobi/topal idare edecegizama seneye aslantepe oncesi tamamen kurulmus bir kadroya mutlaka ve mutlaka iki tane bomba alinmalidir.unutmayin bu kadro sakatsiz halde bizi cok rahat bir sekilde sampiyon yapar.

gecen sene uefa da onca belalara ragmen iyi bitirdik.

kadro guclendi

hedef ilk 4sampiyonluk= sampiyonlar ligi direkt olarak

cl demek : 007/ adnan baskan show

show demek: bomba

bomba demek: babel/emana

babel/emana demek: avrupa kupasiama unutmayinsevinmek icin sevmeyinbize her sevdadan geriye kalan SADECE GALATASARAY
 
Cevap: # Geoffrey Mujangi Bia8 yabancımız var Carrusca ve Lincolnle,onlar gönderilince bir oyun kurucu birde sağ bek alalım tamamdır işte.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt