# Geoffrey Mujangi Bia - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Geoffrey Mujangi Bia

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Geoffrey Mujangi Bia

Portolasmak istiyorum.Sattıgımız oyunculardan çuvalla para kazanmak istiyorum.Bia ilk adım olur umarım

abi doğru düzgün hiçbiriniz bu adamı bilmiosnz eminim videolardan felan konuşuosnz.eğer genç yetenek olsa ismi mutlaka anılırdı.bilmiorm artık inşalah iyi biridir orkun illa saydığın isimler olması gerekmio bir sürü adam var piyasada

abi doğru düzgün hiçbiriniz bu adamı bilmiosnz eminim videolardan felan konuşuosnz.eğer genç yetenek olsa ismi mutlaka anılırdı.bilmiorm artık inşalah iyi biridir orkun illa saydığın isimler olması gerekmio bir sürü adam var piyasada

Biram Diouf...

Duydun mu ismini daha önce?Zannetmiyorum.Manchester United aldı...

abi doğru düzgün hiçbiriniz bu adamı bilmiosnz eminim videolardan felan konuşuosnz.eğer genç yetenek olsa ismi mutlaka anılırdı.bilmiorm artık inşalah iyi biridir orkun illa saydığın isimler olması gerekmio bir sürü adam var piyasada.

Hocam, inan bana. en az 25-26 yaşlarında olup, hala hayatında hiç büyük klüplere gitmemiş bir oyuncudan pek adam olmaz :)

Yani Keita'yı misal Lyon gibi bir klüpten aldık.

Baros, kariyerinde Liverpool-Lyon gibi 2 klüp var.

Kewell Leeds-Liverpool.

Meira Stutgart takım kaptanıydı.

Linderoth, İsveç milli takım kaptanıydı.

De Santics, Sevilla...

Vs...

Yani bir oyuncuyu alırken, daha önceki oynadığı klüpler çok önemli.

Ama bu tip oyuncular, daha 20 küsür yaşlardayken alınmalı, parlatılmalı, satılmalı, gelen para ile daha iyi oyuncular alınmalıdır...

Stam gibi bir defans oyuncusunun, 24 yaşına kadar Hollanda'nın 2. liginde oynadığını unutmayınız. Olabiliyor böyle şeyler yani.

Biram Diouf...

Duydun mu ismini daha önce?Zannetmiyorum.Manchester United aldı...

Ve pekte kumar oynama şansları yok. Niye? CR7 gibi bir oyuncuyu sattılar.

Fakat yerinde şimdi kim var. Yeni CR7 adayları...

Diouf başta olmak üzere... Owen ise bir şey ispatlamasına gerek yok ama takımı için elinden geleni yapacak.

Bu adamı biz istemiyorken, ManU gibi bir klübe gitti üstelik 7 numarayı aldı!

Eric Cantona - David Beckham - Cristiano Ronaldo - Michael Owen...

İstemediğimiz adamın büyüklüğünü anlamışsınızdır aslında umarım. :)

Videolar"dan Keita"nin daha kisa hali gibi duruyor.

Boyu 1.76 , Fizigide yerinde gibi.

Trabzon galiba ilgileniyor Bia ile.

Yazilanlara gore iki transfer olacak. Birisi genc yetenek. Digeride box to box oynayabilen bir orta saha oyuncusu.

Genc yetenek olan Bia. Ama ismi Medya"ya yansidi. Onun icin baska bir isme yonelme olabilir.

Valla bizi bialar mialar falan kurtarmaz:D bize büyük futbolcular lazım büyük! deco carvalho ferreira gelsin:D

Ve pekte kumar oynama şansları yok. Niye? CR7 gibi bir oyuncuyu sattılar.

Fakat yerinde şimdi kim var. Yeni CR7 adayları...

Diouf başta olmak üzere... Owen ise bir şey ispatlamasına gerek yok ama takımı için elinden geleni yapacak.

Bu adamı biz istemiyorken, ManU gibi bir klübe gitti üstelik 7 numarayı aldı!

Eric Cantona - David Beckham - Cristiano Ronaldo - Michael Owen...

İstemediğimiz adamın büyüklüğünü anlamışsınızdır aslında umarım. :)

Valla burada oweni istemeyen adamın tek sebebi Baroş zaten kafa toplarında etkisizi uzun bir pivot santrafor alınsın istemisidir şimdi baroş gitse tabiki herkes owen i ister ama baroş varken oweni almak saçmalık olduğu için kimse istemedi biz uzun boylu adam arıyorduk o bakımdan !

Bugün, 22:12 #32309

ordu-ts

Yer: ordu

--------------------------------------------------------------------------------

bizim istediğimiz mujangi biayı gayse almak üzere...

hamsinin biri yazmış

bu adam ingilizce tabiriyle winger bize topla daha yumuşak dar alanda topla iyi oynayan 2 ye 1 leri iyi yapabilen adam lazım tabi bu adamda iyi yedek olur veya kewel ın yerine oynar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt