# Georginio Wijnaldum - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Georginio Wijnaldum

Cevap: Wijnaldum Sürprizi

Yedirmezler bize bu adamı feyenoord'da iken alabilirdik artık çok geç en az 10 milyon € tahmini bonservis bedeli biçerler.

Wijnaldum Israrı Sürüyor

20420fft96mm1601490.jpg

PSV Eindhoven’li Georginio Wijnaldum’un ismi, daha önce de Galatasaray’la geçmişti.

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Wijnaldum Israrı Sürüyor

3 yıldır piyasada, ne zamanki yüksek bedeller konuşulmaya başlanılıyor o zaman ya talip oluyoruz ya da adımız geçiyor.

PSV yeni almadı mı zaten, her ne kadar oyuncu satışından anlamasalar da ihtimal vermiyorum.

o zaman şu sorun çıkıyo ortaya

bir dede soyadı kanunu çıkınca wijnaldum soyadını alırmı yea ?

alır la niye almasın

Bu duruma acaip uyuz oluyorum ya.Tore gider 1 milyona piyasasi yukselir talip oluruz,Martens diye bas bas bagiririz gider adam cosar 3 kurusa biz arkadan bakariz vs vs..Simdide bu adam ne zaman yetenekli oyunculari cok fazla sicrama yapmadan alacaz biz ya Scout sistemimizden bi yol olmaz.

Hollanda klüpleri parayı görünce anında satar en iyi oyuncularını bile.Sorun bizim istedikleri parayı verip veremememizde. Arshavinden falan çok daha iyi bir transfer olur

lan 7-8 verelim psv o parayı görünce atlatır zaten hemen paketler + yanına oyuncu bile verirler haber doğru ise bu adam KAÇMAZ.

Üst Alt