Gerard Pique: "Real Madrid'li futbolcularla WhatsApp'tan dalga geçiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gerard Pique: "Real Madrid'li futbolcularla WhatsApp'tan dalga geçiyorum"

Gerard Pique: Real Madrid'li futbolcularla WhatsApp'tan dalga geçiyorum

jVYpWa.jpg

Barcelona'nın yıldız savunmacısı Pique, WhatsApp'tan Real Madrid'in oyuncularıyla olan ilişkilerini anlattı.

Barcelona'nın yıldız savunmacısı Gerard Pique, Real Madrid'li futbolcularla WhatsApp üzerinden aralarında geçen konuşmaları anlattı ve eğlenceli anlar yaşandı.

The Players Tribune'e konuşan İspanyol oyuncu, Real Madrid'in İspanyol yıldızlarıyla WhatsApp'tan nasıl konuştuklarını anlattı.

''Şimdi sizinle küçük bir sır paylaşacağım. Herkes bilir, her futbolcu takım arkadaşlarının yer aldığı bir WhatsApp grubuna sahiptir. Barça'dan takım arkadaşlarımla bir gruba sahibim. Ama favori grubum bu değil, sürpriz''

''Bu sezon başında, ligde Real Madrid'in 9 puan önündeyken İspanya Milli Takımı için ortak bir grup kurdum. Tamamen Real Madrid ve Barcelona muhabbeti yapılan bir grup. Orada konuşurken çocuklar gibi mutlu oluyoruz. Açık konuşmak gerekirse ben çok eğleniyorum. Çünkü Real Madrid'le aramızdaki puan farkı daha da açıldı ve bu durum, grupta verdiğim cevaplara yansıyor. Daha yaratıcı oluyorum. Onlara, 'Hadi beyler, neden bu kadar ciddisiniz?' yazıp kahkaha emojisi gönderiyorum ve çok mutlu oluyorum''

Gerard Pique, Real Madrid'li oyuncuların geçen sezonla bu sezon arasında farklılık gösterdiğini de yine sosyal medya örnekleriyle açıkladı.

''Geçen sezon Real Madrid her hafta kazanıyordu ve geride değillerdi. Sürekli yüzleri gülüyordu, maç kazandıklarında sosyal medyaya tişörtsüz ve kaslı fotoğraflar yüklüyorlardı. Tabii #HalaMadrid etiketi koyup kupa emojileri de ekliyorlardı. Ama bu sezon durum farklı. Bu sezon tüm Instagram fotoğrafları çok karamsar. Sürekli, 'Bugün üç puan için oynayacağız' ya da 'Daha sıkı çalışacağız!' gibi cümleler yazıyorlar''

goal

Son düzenleme:
ne güzel , ben de fenerli arkadaşlarımla hergün takıldığım bir watsapp grubuna üyeyim .lise tayfası yarısı fenerli yarısı cimbomlu .Ama çok dozunda takılıyoruz birbirimize.

futbolcular arasında da böyle şeyler olması güzel ama tabii medeni ülkelerde..

bizdekiler medyaya düşer diye cesaret edemezler.

ama adamlar grubu vardır o ayrı : arda, emre, selçuk, burak..

Çok güzel bir faaliyet. Türkiye'de işlemez ama. Bizim burada yapsalar muhabbetler, şakalar evinden aldırmaya filan varır, adamlığa gelir vs.

pigue'yi okey grubumuza alalım eşli 101 oyununda 1600 yedirelim kahve yaz bozunu panoya asalım görsün dalga geçmeyi :)

Üst Alt