Gerçek Adam Muharrem Usta | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gerçek Adam Muharrem Usta

Hep Şenol Güneş'i getirmek istedi ama hep yanlış hocaları yanlış zamanda görevde tutup kovdu; QNB'yi sponsor yaptı; Akyazı Stadını açtı; Nevzat Aydın'ların içinde olduğu muazzam bir yönetim listesi kurdu; firması Medical Park ile sponsor oldu; Kartal Tesisleri sorununu çözdü makul şekilde çıkışı sağladı; Abdülkadirleri Yusufları kazandırdı ama gitti Hami ile Ersun'a oyuncak oldu dünya kadar berbat transfer yapıp takımın içine etti futbol cahili olduğunda sonra yönetimi dağıldı rıza ile de tüy dikti...

Ama şimdi şunu diyor;

"Kulübü başkanlığı aldığım borç seviyesinde bırakacağım. İçerideki alacaklarımı da talep etmeyeceğim. Adaylıkla ilgili adını koymak doğru olmayabilir. Kulübün ekonomik olarak iyi hale gelmesi gerekiyor. Bu kulübü bu hale kim getirdiyse, ben de dahil, kulübü kaç para borçla aldıysak o borçla bırakacağım. Eski başkanlar da bunu yapsın. Bu kulübün 40 milyon euro borcu vardı. Ben de dahil tüm başkanlar çıksın ve yaptıkları borçları ödesin. Yeniden borç rakamını 40 milyon euroya indirelim. Herkes yaptığı borcu kapatsın. 2010-11'de rakam buydu, hadi eski başkanlar çıksın bunu yapalım".

Ben de hemen her trabzonlu gibi gerçek adam sensin diyorum, örnek oldun elaleme, başkanınız gelsin diye selefin gibi gerçek adam, adam gibi adam usta muharrem başkan, selametle...

Tanım: 2 adet şampiyonluğu çalınan ve moda üstünde bir yerlerde sergilenen takımın reisi!!! Galatasaray Vefa'dır...

Alt yapimiz son zamandir baya simardi, ama yine iyi oyuncu cikartmaya basladilar. Borc mu? Okayi ve Abdulkadiri verin, Olcayi ikinci takima atin, biz size 4 milyon euro verelim boylecede bir katkimiz olmus olsun

Eski başkanların para vermeyeceğini bildiği için onların üzerinden kendi alacaklarını tahsil etme derdine düşmüş.

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

Aynısını Dursun Özbek de dile getirirse şaşırmayın derim , ee tabii önceki başkanlar bu topa girmeyeceklerdir.

güzel reklam.

Üst Alt