Gerekçeli Karar Açıklandı! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gerekçeli Karar Açıklandı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Gerekçeli Karar Açıklandı!

bazı aklı kıt arkadaslar bunu anlasın artık şikenin somut delilini bulmak imkansızdır şike ancak kanaatle tespit edilebilir yapanlar itiraf etmedikce

Az8QTrQCIAEs2hu.jpg:large

Şike de var delili de var.'Hepsi cemaatin oyunu yüce aziz başkanı çekemedikleri çin oluyo bunlar hep xd' kafasındaki mallar ne zaman uyanacaklar merak ediyorum.

Hasan Ata, bu yorum benim mesajımı alıntılayarak yapıldı. Ya yanlış anlaşıldım de, ya da delikanlı gibi hedefini belirt.

bi hedefim yok lafım fenerli gibi konusan herkese bu olaylar hep hikaye kurgu masal anasını satim aziz sütten çıkmış ak kaşık cemaat feneri ele geçirmeye çalısıyor açık açık şike yapıldığı nerde görülmüş birader az mantıklı olun ya

bi hedefim yok lafım fenerli gibi konusan herkese bu olaylar hep hikaye kurgu masal anasını satim aziz sütten çıkmış ak kaşık cemaat feneri ele geçirmeye çalısıyor açık açık şike yapıldığı nerde görülmüş birader az mantıklı olun ya

Hala ağır derecede saçmalıyorsun, ben karardaki yazıyı doğru ifade görmedim diye, şikeyi inkar mı etmiş oluyorum.

Fenerli gibi konuştuğumu burada bile ima edebilecek kadar kör gözlerle okuyorsun demek ki yazılanları. Senden özür bekliyorum.

Hala ağır derecede saçmalıyorsun, ben karardaki yazıyı doğru ifade görmedim diye, şikeyi inkar mı etmiş oluyorum.

Fenerli gibi konuştuğumu burada bile ima edebilecek kadar kör gözlerle okuyorsun demek ki yazılanları. Senden özür bekliyorum.

tamam kardes tamam fener püripak fenere komplo kurmuslar savcılar hakımler gerekceli kararda bile sacmalamişlar becerememısler

tamam kardes tamam fener püripak fenere komplo kurmuslar savcılar hakımler gerekceli kararda bile sacmalamişlar becerememısler

Özellikle mi yapıyorsun? Neden hala ısrarla sanki ben şike yok demişim gibi davranıyorsun.

Çok ilginç gerçekten, seni kendi haline bırakmak lazım.

Arkadaşlar, birbirimizle kavga etmeyi bırakalım. Olaya ceza mahkemesi yön vermeye devam ediyor. Türk Hakim ve Savcılarına kimse baskı yapamaz, onlara güvenmeye devam edelim. Adalet ağır ama emin adımlarla yürüyor. Elimizde kapı gibi mahkeme kararı var ve bu kararı Yargıtay da onadıktan sonra dünyanın her yerinde geçerlidir. Sanırım TFF'nin verdiği karar UEFA'nın işini zorlaştırıyor. Ancak yanlış hesap Bağdat'dan geri döner. UEFA henüz karar vermedi. Evet bu süreç gereğinden çok uzadı ama sabrın sonu selamet, cünkü FB'nin bu işten bukadar kolay ceza almadan sıyrılması akla mantığa sığmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt