Gerets: "Galatasaray'da başarılı olabileceğime inanıyorum!" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gerets: "Galatasaray'da başarılı olabileceğime inanıyorum!"

Cevap: Gerets: "Galatasaray'da başarılı olabileceğime inanıyorum!"

yeni yapılanma diyorsak Tek Çare Van Gaal zaten adam teknik direktör den çok bi kurucu gibi.. sabredebilecekmiyiz ? pilavdan dönenin kaşığı kırılsınmı ? ben keşke magathı alsaydı diyenlerdenim ama magath yoksa van gaal tam aranılan bir başlangıç..

belki de yönetim, zaten durum kötü, bir de yeni hocanın türkiye adaptasyonunu beklemeyelim diye düşünüyor. o yüzden eski isimlere yöneldi.

eksi isimlerden başarılı olabilecek 3 isim var, terim, lucescu, gerets. lucescu gelmiyor. terim de gelmezse gerets bu üçlüden son tercih ama gene güzel tercih.

yeni yapılanma diyorsak Tek Çare Van Gaal zaten adam teknik direktör den çok bi kurucu gibi.. sabredebilecekmiyiz ? pilavdan dönenin kaşığı kırılsınmı ? ben keşke magathı alsaydı diyenlerdenim ama magath yoksa van gaal tam aranılan bir başlangıç..

Makath adam degil, adami alan 1 sene sonra kovuyor.

yeni yapılanma diyorsak Tek Çare Van Gaal zaten adam teknik direktör den çok bi kurucu gibi.. sabredebilecekmiyiz ?

Yerler onu, ne oldugunu bile anlayamaz, hayatinda gormedigi bir futbol kulturunun, bir futbolcu grubunun icine girer ve basarili olamaz.

yahuuuu dünya çapında vizyon diyen ünal aysal başkan adayı olarak eric gerets teknik adam yapacaksa başkanlığı kaybeder....

eric gerest iyi hoşta hangi vizyonu yansıtacak bize.

ya yabancı olarak lucescu ya da yerli olarak fatih terim. gerisi macera aramaktır.

eric gerest için alınacak futbolcu yapsını düşünüyorumdaa.....

lafım eric gerest ve onu düşünen arkadaşlara. abdullah avcıdan farkı yoktur benim içinn..

ünal aysal ali dürüst ile varsaaa bu isim ya lucescu ya fatih terimdir. lucescu defansif- fatih terim ofansif takım isteyecektir. kararr tt arena nasıl bir takım ve oyun yapısı isteyen taraftara... gerest günü kurtarmaktır.

Gerets Fatih hocadan daha ofansif mentaliteye sahib

Gerets'in kariyerinden haberin yok galiba.

Gerets için Marsilya'dan sonra Al Hilal ve Fas takımları geri adım olmuştur. Daha üstüne çıksaydı kabul ederdim. Şimdi yeniden kendini ispatlamak durumunda. Bir de diğerlerinin kariyerlerine bak istersen.

Üst Alt