Gerets'le Yükselişe Geçebilir miyiz ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gerets'le Yükselişe Geçebilir miyiz ?

Cevap: Gerets'le Yükselişe Geçebilir miyiz ?

Cok rezil bir teknik direktor gelmedikce yukselise geceriz . Ama ne kadar yukseliriz onemli olan nokta burasi Gerets bizi ne kadar yukseltir ? Bu soru bence butceye de bagli ama suandan daha iyi olacagimiz kesin.

Gerets'in yardimciligini profesyonel insanlar yaparsa, eline de iyi kadro verilirse bu açik sorunun cevabi evet olur... Adnan Sezginvari bir adam Florya'dan sorumlu olursa, kadroda BAM'i aratacak futbolcular olursa, hocasina sinir olup maç satan odunlar olursa, bu açik sorunun cevabi hayir olur...

olur veya olamaz.

yeni isimler ve yeni heyecanlar istiyorum.

bizim yöneticiler de artik dünyaya baskislarini biraz olsun genisletmeli.

bu dünya 4 td'den ibaret degil (daum, luce, terim, gerets) !!!

İyi bir transfer bütçesi, sabırlı bir taraftar ve şu anki kadronun çoğunun olmadığı yeni bir ekiple başarılı olabiliriz.Gerets yeterince tecrübeli bir adam.

Bide bu sene tam dip yaptık kim gelse yükseliş olur ama nereye kadar olur?

Şartlara bağlı. Gerets gelecekse bir an önce ligimizin yeni durumunu ayrıntılı bir şekilde analiz etmeli ve buna dayalı transferler yapmalı. Tabii ki istedikleri transferler de yapılmalı. Gerets daha çok rakibe göre değilde kendi futbolunu oynatan bir hocaydı. Bunun için istediği takımı tam anlamıyla kurmamız gerekir yani Rijkaard'daki gibi olursa onun da başarılı olması zor olur.

Genç oyuncular konusunda da Gerets'e güveniyorum. Yine de geçmişten vazgeçip yeni yüzlerin mi gelmesi doğru olur noktasında kararsızım.

ligi cok iyi taniyan yerli bir hoca'dan yanayim kesinlikle ve kesinlikle.

yeni bir kadro kurmamiz lazim. yeni gelecek hoca transfer politikasinda yerli oyunculari taniyacakki dogru tercihler kullanacak.

gerets cok uzak kaldi lige. hagi (yillarca gs de oynamis) bir kac yil icinde bile lig'e fransiz kalmis ise, gerets'i hayal bile etmek istemiyorum.

sabir kalmadi artik. yeni sezonda direk galibiyetleri siralamamiz ve güzel futbol oynamamiz lazim !!!

[video=dailymotion;x5ivcv]https://www.dailymotion.com/video/x5ivcv_gerets-performance-galatasaray-for_sport[/video]

adnanlar maydanoz olmasa gerets ile istikrarlı işler yapacaktık gelecek adına, şampiyon yapamadı diye kovdular adamı.

4-0 Fener mağlubiyetimizde Uğur ve Ferhat'ı beklerde oynatmıştı, mecburen mi oynattı hatırlamıyorum sanki orada büyük hata yaptıydı.

Üst Alt