Gelsin Hayat Bildiği Gibi l Show Tv - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gelsin Hayat Bildiği Gibi l Show Tv

*guldur guldur show ile alakasi yok bu *dizi nin .

yanilgi olmasin .

konuya genel anlamda donecek olursak;

tanitimda da dedigi gibi ; ~ herkes ikinci bir sansi hak eder mi ~ sorusuna ' , tahminim, dizi icin de, bir nevi *yanit verilecek turde yapim izletecekler gibi... <->
{ herkes ikinci bir sansi hak eder } .

*yaz sezonu dizileri cidden nasil tepki/reyting alir - bu sezon daha bi keskin denklem.... < - >
final baglaminda erken yol alanlar varken - umarim verilen emegin karsiligini alirlar ,izlenesi bir yapim olurlar ilk bolumden...

dizide de *dedikleri gibi mi - bekleyelim gorelim < ->

* "Burası Karabayır..."​

Aklıma Çıngıraklı Geldi Abi :D

Aklıma Çıngıraklı Geldi Abi :D
aklima - demisken,

bi baba ,nasihat veren bir yan rol ertan icin gerekir gibi :) fazla asabi gordum tanitim ve fragmanlardan.

dizinin muziklerini de ayri merak ediyorum.
bu tur dizilerdee muzik bayagi onem arz ediyor gozlemledigim kadariyla....
dizi ismi zaten iddiali kult bir parca dan alinma...
umarim dizi ici muzik secimleri de ayni kalite hatta farkli cesitlilikte ve zenginlikte olur...

kayip sehir dizisi vardi hatirlar misin ? gokce bahadir basrol.
o dizinin muzikleri kaliteli secimlerle bezeli idi.kanimca.

aklima - demisken,

bi baba ,nasihat veren bir yan rol ertan icin gerekir gibi :) fazla asabi gordum tanitim ve fragmanlardan.

dizinin muziklerini de ayri merak ediyorum.
bu tur dizilerdee muzik bayagi onem arz ediyor gozlemledigim kadariyla....
dizi ismi zaten iddiali kult bir parca dan alinma...
umarim dizi ici muzik secimleri de ayni kalite hatta farkli cesitlilikte ve zenginlikte olur...

kayip sehir dizisi vardi hatirlar misin ? gokce bahadir basrol.
o dizinin muzikleri kaliteli secimlerle bezeli idi.kanimca.
Gökçe Bahadır'ın O Dizisini İzledim Abi.Müzikleri De Güzeldi Dizide.Bu Dizinin Show Tv'de Olması Ratingin Artmasında Yüksek Bi Etken Olur..

Gökçe Bahadır'ın O Dizisini İzledim Abi.Müzikleri De Güzeldi Dizide.Bu Dizinin Show Tv'de Olması Ratingin Artmasında Yüksek Bi Etken Olur..

tanitim ve fragman da genelde ayni parca sunuldu.

ister istemez merak ediyor izleyici - acaba muzikleri kim yapmis - ne tur muzikler,sarkilar vb secilmis 'gibi gibi...

cukur dizisi muzikleri tutulmustu, ezel dizisi , kayip sehir , ikinci bahar ve daha nice tutulan diziler muzikleri ile de on plana cikar~yon verirlerdi sokakta mirildanilan sarkilara dair... bu tabi nacizane gozlemim, farkli dusunenler de olabilir.

@Suat Kara Dizinin Konusu açıldı abi.İyi seyirler dilerim..

ilk bolum bekledigiminden uzerinde olmus. emegi gecenlere tesekkur ediyorum.

ilk bolumden hatirladiklarim ,dikkatimi ceken sahneler :
*spoiler bazli yorum olacak , * izleyecekler okumasin lutfen.....

*giris sekansi cok cok basarili..*ozellikle, nerdeyse *kahve kulturumuzu tanitir turde <> yapilisi an be an gosterilirken ~ bir an kalkip kahve yapasim geldi cidden. sahnenin sonundaki aksiyon da basarili kreasyon....

*iki jip'in karsilasmasi ve devaminda olanlar asiri duygusal ve cok caglam bir sahne idi, minik ufaklik sahnesi.
kirilma ani gibi bu sahne, zaten bolumun ve degisimin de ana nedeni gibi. yeniden dogus basrol ozelinde,kanimca.

*basrol ikili arasinda tatli atismalar cok hos idi. komedi unsurun iyi harmanlamislar diye dusunuyorum. dozu cok yerinde idi..zaten tanitimlarda bazi atismala mevcutdu, bolume iyi serpmisler bence.

*mahalleyi begendim, en azindan uc kurus dizisindeki mahalle den daha genis kullanilacagi havasi aldim.
*okul baska bir dunya. sahsen dizi sektorunde bu denklemde dekor ve tarz bir okul tandansli sahneye denk gelmemistim. kacirmis olabiliim varsa da... < = > *film olarak ise *koc carter filmi vardir kult turde. samuel l jackson ustanin dokturdugu eser.... o filmdeki okulun ve ogrencilerin dunyasi gibi bir benzetme hissettim bellegimde....

< = > bu baglamda baktigim vakit, oku, ogrenciler, ogretmen ucgeni cok iyi islenmis ,sinema tadinda bir bolumdu ozellikle bu sahneler ve de dizinin son 20 dakikasi....

* kelebek kullanma sahnesi cok basarili ertan saban -denilene gore.

*ertan saban'in dizideki ogretmen karakteri bir cok yonden basarili. dil uslup kullanimi, yuz mimikler, duyguyu karsiya geciren klas performans idi kanimca. *ataturk sahnesi cok cok iyidi minik ama anlami buyuk.

jenerasyonu ozelinde begendigim 3-4 oyuncu arasinda kendisi.

*genc oyuncular cok basarili idi. her birinin hikayesini ufakta olsa neden iceriye dusktuklerini kisaca anlatmalari sureklilik baglaminda mantikli buldum. mesajlari saglamdi bu sahnelerin .

bahsini ettigim *ataturk sahnesi > vidyonun sonlarina dogru 3:00 da basliyor < >

sinifa ilk giris karsilikli sahne ~ goz dagi ;

ilk bolum ozelinde, beklenenin uzerinde bir bolumdu genel anlamda bir kac eksiklik disinda.
emegi gecenlere tekrardan tesekkurler .

ilk bolum bekledigiminden uzerinde olmus. emegi gecenlere tesekkur ediyorum.

ilk bolumden hatirladiklarim ,dikkatimi ceken sahneler :
*spoiler bazli yorum olacak , * izleyecekler okumasin lutfen.....

*giris sekansi cok cok basarili..*ozellikle, nerdeyse *kahve kulturumuzu tanitir turde <> yapilisi an be an gosterilirken ~ bir an kalkip kahve yapasim geldi cidden. sahnenin sonundaki aksiyon da basarili kreasyon....

*iki jip'in karsilasmasi ve devaminda olanlar asiri duygusal ve cok caglam bir sahne idi, minik ufaklik sahnesi.
kirilma ani gibi bu sahne, zaten bolumun ve degisimin de ana nedeni gibi. yeniden dogus basrol ozelinde,kanimca.

*basrol ikili arasinda tatli atismalar cok hos idi. komedi unsurun iyi harmanlamislar diye dusunuyorum. dozu cok yerinde idi..zaten tanitimlarda bazi atismala mevcutdu, bolume iyi serpmisler bence.

*mahalleyi begendim, en azindan uc kurus dizisindeki mahalle den daha genis kullanilacagi havasi aldim.
*okul baska bir dunya. sahsen dizi sektorunde bu denklemde dekor ve tarz bir okul tandansli sahneye denk gelmemistim. kacirmis olabiliim varsa da... < = > *film olarak ise *koc carter filmi vardir kult turde. samuel l jackson ustanin dokturdugu eser.... o filmdeki okulun ve ogrencilerin dunyasi gibi bir benzetme hissettim bellegimde....

< = > bu baglamda baktigim vakit, oku, ogrenciler, ogretmen ucgeni cok iyi islenmis ,sinema tadinda bir bolumdu ozellikle bu sahneler ve de dizinin son 20 dakikasi....

* kelebek kullanma sahnesi cok basarili ertan saban -denilene gore.

*ertan saban'in dizideki ogretmen karakteri bir cok yonden basarili. dil uslup kullanimi, yuz mimikler, duyguyu karsiya geciren klas performans idi kanimca. *ataturk sahnesi cok cok iyidi minik ama anlami buyuk.

jenerasyonu ozelinde begendigim 3-4 oyuncu arasinda kendisi.

*genc oyuncular cok basarili idi. her birinin hikayesini ufakta olsa neden iceriye dusktuklerini kisaca anlatmalari sureklilik baglaminda mantikli buldum. mesajlari saglamdi bu sahnelerin .

bahsini ettigim *ataturk sahnesi > vidyonun sonlarina dogru 3:00 da basliyor < >

sinifa ilk giris karsilikli sahne ~ goz dagi ;

ilk bolum ozelinde, beklenenin uzerinde bir bolumdu genel anlamda bir kac eksiklik disinda.
emegi gecenlere tekrardan tesekkurler .
Dolunay'ın Dizisiyle Bunu İzleyecem Abi.Senle Konuşmuştuk Bence Bu Dizinin Ratingi İyi Olacak..

Dolunay'ın Dizisiyle Bunu İzleyecem Abi.Senle Konuşmuştuk Bence Bu Dizinin Ratingi İyi Olacak..
beklentiyi yukseltmek istemem, fakat, youtube yorumlarinda cogunlukla bayagi tatmin bir durum soz konusu...
piyasadaki mevcut dizilerin uzerinde diyenler den tut, okul vs temali dizilerle kiyas yapip bayagi fark oldugunu, bunda aksiyon, mizah, dekor ve oyunculuklarin cok basarili oldugunu belirten cokca yorum mevcut.

ertan saban ilk bolumde resital sunmus tek kelime ile...
genc oyuncularin , hapishane sahneleri, okul sahneleri ve de evlerindeki sahneler one cikiyor.
hangisi cok iyi secemedim. hepsi basarili idi kendi ozelindeki sahnelerde.

izlersen yorumunu okumak isterim.

bu arada ,
2.bolum fragmani ekliyeyim, sen ilk bolumu izledikten sonra bakarsin ;

ogrenci araz versus ogretmen payasli ilk bolum den belli oldu ...
alcapone derken *capone vurgusu < -> *bizim capone mi diye dusunen var mi merak ettim :)

beklentiyi yukseltmek istemem, fakat, youtube yorumlarinda cogunlukla bayagi tatmin bir durum soz konusu...
piyasadaki mevcut dizilerin uzerinde diyenler den tut, okul vs temali dizilerle kiyas yapip bayagi fark oldugunu, bunda aksiyon, mizah, dekor ve oyunculuklarin cok basarili oldugunu belirten cokca yorum mevcut.

ertan saban ilk bolumde resital sunmus tek kelime ile...
genc oyuncularin , hapishane sahneleri, okul sahneleri ve de evlerindeki sahneler one cikiyor.
hangisi cok iyi secemedim. hepsi basarili idi kendi ozelindeki sahnelerde.

izlersen yorumunu okumak isterim.

bu arada ,
2.bolum fragmani ekliyeyim, sen ilk bolumu izledikten sonra bakarsin ;

ogrenci araz versus ogretmen payasli ilk bolum den belli oldu ...
alcapone derken *capone vurgusu < -> *bizim capone mi diye dusunen var mi merak ettim :)
Tabii Ki Abi İzleyince Yorumumu Yaparım.İlla Ki Öyle Düşünen Olmuştur Abi :D

Tabii Ki Abi İzleyince Yorumumu Yaparım.İlla Ki Öyle Düşünen Olmuştur Abi :D
*dizi *reytingi *olarak tahminim, ayni gun yayinlanan bu ay baslayan dizi var *duy beni -dizisi... onla kapisir gibi,,,
genel reyting de ise iki dizi de *master sef le kapisacak suanki liste dogrultusunda.

duy beni dizisinde cok konusulan sahne bayagi hype yapildigi icin son bolum bayagi izlenmis sanirim.
ben izlemedigim icin yorum getiremiyorum. bu da yeni dizi olmasina ragmen 3.bolum yayinlandi ,kitle kazanmis gibi..

ghbg :
bu dizinin *tekrarlari ne kadar cok yayinlanirsa , *bolumun *izlenmesine o derece yansir iyi anlamda < -> sonraki sonraki bolumler baglaminda.

izleyenlere iyi seyirler @Murat Durmaz ~ ' @Ömer Karataş ~

*dizi *reytingi *olarak tahminim, ayni gun yayinlanan bu ay baslayan dizi var *duy beni -dizisi... onla kapisir gibi,,,
genel reyting de ise iki dizi de *master sef le kapisacak suanki liste dogrultusunda.

duy beni dizisinde cok konusulan sahne bayagi hype yapildigi icin son bolum bayagi izlenmis sanirim.
ben izlemedigim icin yorum getiremiyorum. bu da yeni dizi olmasina ragmen 3.bolum yayinlandi ,kitle kazanmis gibi..

ghbg :
bu dizinin *tekrarlari ne kadar cok yayinlanirsa , *bolumun *izlenmesine o derece yansir iyi anlamda < -> sonraki sonraki bolumler baglaminda.

Gündemi Yakalayıp Gönderme Bi Sahne Çekilince Daha Da Rating Artar Abi.Teşekkür Ederim Abi.Sana Da iyi Seyirler Dilerim..

ghbg :

ertan saban,rahmetli luran ahmeti ile çok iyi ikililerdi vefat etmeseydi muhakkak olurdu bu dizide de bence

Üst Alt