Gheorghe Hagi, Sezon Sonunda Sahibi Olduğu Takımdan Ayrılacak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gheorghe Hagi, Sezon Sonunda Sahibi Olduğu Takımdan Ayrılacak

Geçtiğimiz sezon sahibi olduğu Viitorul Constanta ile şampiyon olan Gheorghe Hagi, sezon sonunda takımdan ayrılmaya kesin olarak karar verdi.

viitorul-hagi.jpg

2009 yılında kurduğu futbol akademisi Viitorul Constanta ile geçen sezon Romanya şampiyonu olan Galatasaray'ın efsanevi futbolcularından Gheorghe Hagi, gelecek sezondan itibaren kariyerine farklı bir yol çizecek.

KENDİ KULÜBÜNE COSTEL GALCA'YI GETİRECEK

Rumen basınından Gazeta Sporturilor'un haberine göre Gheorghe Hagi, sahibi olduğu kulübü Viitorul Constanta'da kendisinin yerine getireceği teknik adamı belirledi.

Hagi'nin kulübünü gelecek yıldan itibaren Rumen teknik adam Costel Galca'nın çalıştıracağı iddia edildi.

Futbol Arena

Gelsin bir kez daha terim'in elinden tutsunda başarı sahibi etsin.

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

Harbi cok cok buyuk is olur.

Gheorge Hagi alt yapi patronu olursa geriye kalen en buyuk engel SABIR olur... bunu yapabilirmiyiz bilmiyorum ama Hocamiz Fatih Terim basarili performansla soyle 3-4 sezon devam ederse, Yonetim sacmaligi olmazsa ...istikrarli bir sekilde soyle yonetim, teknik heyet olarak ortalik karismazsa bundan 5 yil sonra durdurulmaz hale gelebiliriz. Bayern Munihh Almanya Ligi = Galatasaray Turkiye ligi.

Üst Alt