Gheorghe Hagi, Takımın Başına Geçmelidir! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gheorghe Hagi, Takımın Başına Geçmelidir!

Çare belli. Riekerink denen vasıfsızın hoca olduğu yerde, Hagi üçüncü şansı hakediyor. Başarısız olacaksak da Hagi ile olalım.

fft226_mf7013649.Jpeg

Hagi'nin sportif direktör olmasını isterim ama teknik direktör olarak yanlış seçim olur. Hagi takıntıları olan bir adam. Sakız çiğniyor diye Misimovic gibi bir adamı kadro dışı bırakmıştı. Gelirse Sneijder, Podolski gibi adamlarla sorun yaşaması çok büyük bir ihtimal.

amerika'yı yeniden keşfe gerek yok hagi iyi bir oyuncu ama berbat bir teknik adamdır.
bu takımın ilacı mancini'dir. ancak ondan daha önemlisi takımdaki çeteyi yok etmektir.
zira çalıştıran adaletli hocanın ayağını kaydırır sabote ederler.

Hagi'nin sportif direktör olmasını isterim ama teknik direktör olarak yanlış seçim olur. Hagi takıntıları olan bir adam. Sakız çiğniyor diye Misimovic gibi bir adamı kadro dışı bırakmıştı. Gelirse Sneijder, Podolski gibi adamlarla sorun yaşaması çok büyük bir ihtimal.
Katılmıyorum,Misimovic tembel ve vurdumduymaz di ,Poldi ve Sneijder gayet karakterli,disiplinli adamlar ve Hagi ile çok.iyi anlaşırlar bence

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Katılmıyorum,Misimovic tembel ve vurdumduymaz di ,Poldi ve Sneijder gayet karakterli,disiplinli adamlar ve Hagi ile çok.iyi anlaşırlar bence

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Podolski bazen sahada dakikalarca eli belinde dolaşıyor. Hagi sevmez böyle futbolcuları. Hagi köpek gibi koşacak futbolcuları sever. Mesela Tolga Ciğerci falan has adamı olur.

Ayrıca ben de sana Misimovic konusunda katılmıyorum. Misimovic bize geldiği dönem her sezon Bundesliga'da 15-20 asist yapan deli bir topçuydu. Hagi iyi bir teknik direktör olsa kolaya kaçıp kadro dışı bırakmak yerine, kendisini kazanmaya çalışırdı. Zira Misimovic gitti ama takım o sezon tarihinin belki de en kötü sezonunu yaşadı. Demek ki, sorun Misimovic'te değildi.

Üst Alt