Gheorghe Hagi’nin En Güzel 10 Golü


2bf43hagi.jpg
İşte büyük usta Gheorghe Hagi’nin attığı en güzel 10 gol…Bir efsane 10 gol - Gheorghe Hagi - YouTube
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Gheorghe Hagi’nin En Güzel 10 GolüGeldiği günü bile hatırlıyorum ya. Bir daha onun gibisi gelir mi ? İmkansız ..
 
Cevap: Gheorghe Hagi’nin En Güzel 10 GolüReyizin normal golü yokmuş be.Ah Hagi ah.Son golde Fransız spikerleri bile coşturmuşsun.Ne büyük adamsın sen.
 
Cevap: Gheorghe Hagi’nin En Güzel 10 GolüAslında Hagi'nin bizde oynamaya başladığı yıldan itibaren sırayla attığı tüm golleri gösteren video yapılsa yaa.Hatırlanmayan 96-97lerde ne frikik golleri var aslında reisin.
 
Cevap: Gheorghe Hagi’nin En Güzel 10 GolüReyizin normal golü yokmuş be.Ah Hagi ah.Son golde Fransız spikerleri bile coşturmuşsun.Ne büyük adamsın sen.Hagi attımı güzel gol atardı zaten kıyaslandığı alexin gollerinin yarısı boş kale yarısı boş pozisyon arada bir-iki tane hersene güzel gol atıyor onlarında fenerliler çok matrak birşeymiş gibi yıllarca konuşuyorlar..
 
Cevap: Gheorghe Hagi’nin En Güzel 10 Golü5 numara efsanedir benim gözümde...3 numaralı golde ise stadta idim, müthiş bir açıdan izledim golü.
 
Cevap: Gheorghe Hagi’nin En Güzel 10 GolüAbicim yıl oldu 2012, ben hala bu hagi'de nasıl bir ayak var çözemedim ve çözemiyorum.Atılan gollere bakıyorsun, hemen hepsinde kalecilerin o çaresizliği ilk başta göze çarpıyor.Lafta değil izlerken dudak ısırtan gerçek bir efsane..
 
Cevap: Gheorghe Hagi’nin En Güzel 10 GolüAnkaragücü'ne attığı golü niye almamışlar ? :eek:[video=youtube;8r1JWBUaMDU]https://www.youtube.com/watch?v=8r1JWBUaMDU[/video]
 
Cevap: Gheorghe Hagi’nin En Güzel 10 Golübir çok kalecinin emekliliğini kurtaran goller attı usta " yedim ama Hagi'den yedim " :)
 
Cevap: Gheorghe Hagi’nin En Güzel 10 GolüBarcelona'da oynarken santradan attığı gol var bir de Real Madrid'e atıyordu galiba bulursam koyarım
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt