Gheorghe Hagi’nin En Güzel 10 Golü | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gheorghe Hagi’nin En Güzel 10 Golü

2bf43hagi.jpg

İşte büyük usta Gheorghe Hagi’nin attığı en güzel 10 gol…

Bir efsane 10 gol - Gheorghe Hagi - YouTube

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Gheorghe Hagi’nin En Güzel 10 Golü

Geldiği günü bile hatırlıyorum ya. Bir daha onun gibisi gelir mi ? İmkansız ..

Reyizin normal golü yokmuş be.Ah Hagi ah.Son golde Fransız spikerleri bile coşturmuşsun.Ne büyük adamsın sen.

Aslında Hagi'nin bizde oynamaya başladığı yıldan itibaren sırayla attığı tüm golleri gösteren video yapılsa yaa.Hatırlanmayan 96-97lerde ne frikik golleri var aslında reisin.

Reyizin normal golü yokmuş be.Ah Hagi ah.Son golde Fransız spikerleri bile coşturmuşsun.Ne büyük adamsın sen.

Hagi attımı güzel gol atardı zaten kıyaslandığı alexin gollerinin yarısı boş kale yarısı boş pozisyon arada bir-iki tane hersene güzel gol atıyor onlarında fenerliler çok matrak birşeymiş gibi yıllarca konuşuyorlar..

5 numara efsanedir benim gözümde...

3 numaralı golde ise stadta idim, müthiş bir açıdan izledim golü.

Abicim yıl oldu 2012, ben hala bu hagi'de nasıl bir ayak var çözemedim ve çözemiyorum.

Atılan gollere bakıyorsun, hemen hepsinde kalecilerin o çaresizliği ilk başta göze çarpıyor.

Lafta değil izlerken dudak ısırtan gerçek bir efsane..

Ankaragücü'ne attığı golü niye almamışlar ? :eek:

[video=youtube;8r1JWBUaMDU]https://www.youtube.com/watch?v=8r1JWBUaMDU[/video]

bir çok kalecinin emekliliğini kurtaran goller attı usta " yedim ama Hagi'den yedim " :)

Barcelona'da oynarken santradan attığı gol var bir de Real Madrid'e atıyordu galiba bulursam koyarım

Üst Alt